Wpadka za wpadką. Nowy prezenter TVP Info wystawił się na pośmiewisko
W ostatnim czasie zespół prezenterów TVP Info zasiliło kilka nowych osób. Jedną z nich jest Krystian Kukułka, który dotychczas zarabiał głównie jako aktor w popularnych serialach. Niestety pierwsze występy w nowej roli nie należą do udanych i choć TVP Info usuwa z sieci kompromitujące nagrania, to w sieci nic nie ginie.
Po mediach społecznościowych zaczęły krążyć fragmenty nagrań serwisów informacyjnych, które w ostatnich tygodniach prowadził Krystian Kukułka. Przypomnijmy, że to aktor po Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie (filia we Wrocławiu), który w latach 2017-18 był jednym z gospodarzy porannego programu "Dzień dobry, Polsko" nadawanego w TVP1. Kukułka grał też w "Barwach szczęścia", "Pierwszej miłości", "Przyjaciółkach", "Hotelu 52" czy "Tatuśkach".
Niestety ani wykształcenie aktorskie, ani obycie z kamerą nie pomogły mu uniknąć licznych wpadek. W TVP Info pojawia się od początku grudnia i po sieci już krąży kilka nagrań, na których nowy prezenter nie radzi sobie z przeczytaniem wiadomości na wizji.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Kuriozalne sytuacje w “Wiadomościach” TVP. Wpadek nie brakowało
- Północna Korea wystrzeliła dwie rakiety balistyczne. Pociski spadły na morzu wschodnich... u schyłku morza... Północnego i Japońskiego, o czym poinformowało Ministerstwo Obrony Rakietowych – to przykład jednej z informacji, którą Kukułka z trudem próbował przekazać widzom.
- Ostatnie rakiety zostały wystrzelone w okolicach 50 minut, ale podano dalszych szczegółów - mówił nowy prezenter, gubiąc po drodze sens przekazywanej informacji.
Inną poważną wpadkę zaliczył po finałowym meczu w Katarze, gdy informował o reakcji prezydenta Ukrainy. "Na moje oko gość nie nadążał czytać tekstu z promptera i rzeźbił. Niesamowite głupoty wyszły" - skomentował jeden z użytkowników Twittera. Inny dodał, że na to poszły 2 mld zł, a w przyszłym roku media publiczne dostaną 2,7 mld zł z budżetu.
W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" podsumowujemy 2022 rok, wybierając najlepsze filmy i seriale, największe afery i rozczarowania oraz największą bekę ostatnich 365 dni (nie mylić z filmem!). Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.