Trwa ładowanie...
d3vs8ho

Wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Pod Marzeną Rogalską zapadł się hamak

Marzena Rogalska nieoczekiwanie skradła show w "Pytaniu na śniadanie", "demolując" część scenografii. Komicznym filmikiem pochwaliła się w sieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marzena Rogalska i "niefortunny relaks" w hamaku
Marzena Rogalska i "niefortunny relaks" w hamaku (kadr z programu)
d3vs8ho

Sztuka prowadzenia programów na żywo jest chyba największą sztuką w pracy w telewizji. Wymaga najwyższej próby profesjonalizmu, kreatywnego myślenia, umiejętności odnajdywania się w każdej sytuacji i radzenia sobie ze stresem.

Telewizja na żywo rządzi się jednak swoimi sprawami i trudno przewidzieć, co się wydarzy. Przejęzyczenia, pomyłki i wpadki to chleb powszedni prezenterów – od ich elokwencji i nieraz poczucia humoru zależy, jak sobie z nimi poradzą.

Marzena Rogalska: Ten nieszczęsny magik zrobił rzecz niedopuszczalną

Są jednak sytuacje, na które prowadzący zupełnie nie mają wpływu. To różnego rodzaju awarie sprzętu, wypadki czy zdarzenia losowe. Drobnemu wypadkowi na planie uległa Marzena Rogalska. Prezenterka znów miała pecha na planie, choć skończyło się na śmiechu.

d3vs8ho

Rogalska, korzystając z faktu, że w wakacje „Pytanie na śniadanie” jest realizowane w plenerze, postanowiła rozsiąść i zrelaksować się w hamaku. Traf chciał, że… hamak się pod jej ciężarem zawalił. Na ratunek musiał biec współprowadzący, Tomasz Wolny. Kiedy z próbował z gracją podnieść koleżankę, ta nie mogła powstrzymać się od śmiechu. Zresztą, oboje mieli niemały ubaw, co Rogalska udowodniła filmikiem na Instagramie. Zobaczcie sami.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3vs8ho

Podziel się opinią

Share
d3vs8ho
d3vs8ho