Trwa ładowanie...
d1ik1ni

WP #dziejesięjesienią: poznaj nadchodzącą ofertę Telewizji WP

Wirtualna Polska zaprezentowała jesienne nowości w ofercie programowej i telewizyjnej oraz plany na najbliższą przyszłość. Wśród nich ważne miejsce zajmuje Telewizja WP.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Top Gear" powróci do Telewizji WP z kolejną serią
"Top Gear" powróci do Telewizji WP z kolejną serią (Materiały prasowe)
d1ik1ni

Telewizja WP zgodnie z założeniem stawia na formaty, które zdążyły już skraść serca widzom. Ale także nie zapomina o wyjątkowych i zaskakujących nowościach. Już tej jesieni do ramówki Telewizji WP dołączy "Mam Talent – Mistrzowie", w którym najlepsi z najlepszych konkurują o względy Howiego Mandela, Simona Cowella, Mel B i Heidi Klum.

Obejrzyj zwiastun "Wykute w ogniu"

d1ik1ni

Kolejną nowością jest seria "Wykute w ogniu". Każdy odcinek to rywalizacja czterech zawodników, którzy potrafią stworzyć wszystko: od toporów wojennych wikingów po samurajskie miecze.

Zobacz też: #dziejesięjesienią. Seksowna Edyta Zając na konferencji Wirtualnej Polski

Obejrzyj zwiastun "Pokochaj lub sprzedaj - Vancouver"

d1ik1ni

W ramówce nie zabraknie lubianych przez widzów programów o domach, luksusowych rezydencjach i urządzaniu wnętrz. Już tej jesieni m.in. nowe odcinki "Pokochaj lub sprzedaj – Vancouver", kolejne sezony najsłynniejszego programu motoryzacyjnego na świecie "Top Gear", a najlepsze grupy kabaretowe w Polsce ponownie spotkają się w kultowym cyklu Telewizji WP: "Mistrzowie Kabaretu".

Obejrzyj zwiastun "Top Gear"

Wirtualna Polska to holding spółek mediowych oraz e-commerce. Jest właścicielem portalu horyzontalnego WP. Prowadzi specjalistyczne serwisy tematyczne i rozrywkowe, w tym m.in. money.pl, WP SportoweFakty i dobreprogramy.pl. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI, w sierpniu 2019 r. z produktów internetowych WP korzystało 20,6 mln realnych użytkowników. Wirtualna Polska nadaje również Telewizję WP dostępną naziemnie, na platformie CANAL+, w najlepszych sieciach kablowych oraz usłudze WP Pilot.

d1ik1ni

Podziel się opinią

Share

d1ik1ni

d1ik1ni
d1ik1ni