Trwa ładowanie...
d3q9xj5

Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o zabawnym incydencie. Było bardzo mokro

Wojtek Janik ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedział o sytuacji, która przydarzyła się jemu i Agnieszce podczas sesji ślubnej. Takie anegdotki opowiada się wnukom!
Share
Wojtek Janik i Agnieszka Łyczakowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Wojtek Janik i Agnieszka Łyczakowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"Źródło: YouTube
d3q9xj5

Patrząc na tych dwoje, musimy przyznać, że prawdziwa miłość przed kamerami jest możliwa. Do pierwszego spotkania Agnieszki i Wojtka doszło na ślubnym kobiercu w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" i od tego momentu ich związek kwitnie. Para jest aktywna w mediach społecznościowych i wciąż dostarcza dowodów na łączące ich uczucie.

Ostatnio Wojtek Janik postanowił opublikować zdjęcie z sesji ślubnej. Spotkało się ono ze świetnym odbiorem wśród fanów, więc uczestnik show poszedł za ciosem i pokazał kolejne fotografie. Przy okazji opowiedział śmieszną anegdotkę, która przydarzyła się na sesji ślubnej.

"Zgodnie z obietnicą, żebym nie był gołosłowny, przesyłam kolejne zdjęcia z sesji ślubnej... Ale nie martwcie się, więcej zdjęć dodała moja żonka. Mam nadzieję, że wam się podoba. Powiem w sekrecie, że sesja nie była standardowa i przy ostatnich ujęciach wylądowaliśmy w naszych kreacjach w jeziorze. Też lubicie szalone sesje, takie niekonwencjonalne?" - napisał Janik.

d3q9xj5

Agnieszka również postanowiła pochwalić się ślubnymi zdjęciami i zrobiła to dosłownie. Pokazała album z wywołanymi fotografiami z sesji małżeńskiej.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" – to działa. Uczestnicy programu założyli rodziny

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3q9xj5

Podziel się opinią

Share
d3q9xj5
d3q9xj5