Wojna w TVN‑ie. Rusin atakuje Rozenek

Wojna w TVN-ie. Rusin atakuje Rozenek
Źródło zdjęć: © East News
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk

12.09.2018 07:54, aktual.: 12.09.2018 08:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie od dziś wiadomo, że Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek nie przepadają za sobą. Okazuje się, że konflikt zaczął przybierać na sile.

Dziennikarka i prezenterka od kilku lat unikają siebie jak ognia, choć kiedyś były przyjaciółkami. Nie wiadomo, co dokładnie zaszło między paniami kilka lat temu, ale jedno jest pewne - przyjaźni już z tego nie będzie.

Między Kingą Rusin a Małgorzatą Rozenek znowu jest gorąco. Wszystko ze względu na najnowszą kampanię prezenterki z pewną marką kosmetyczną. Po tym, jak firma ogłosiła współpracę z gwiazdą, Joanna Krupa napisała w mediach społecznościowych, że kosmetyki, które promuje Rozenek są testowane na zwierzętach. Kinga Rusin także przyłączyła się do akcji uświadamiania Polaków. Podobnie jak modelka udostępniła na Instagramie grafikę, na której wypisano wszystkie popularne firmy testujące na zwierzętach.

– Walka o prawa zwierząt jest dla mnie bardzo ważna. Tylko ja nie wykorzystuję jej do promocji swoich kosmetyków, tak jak Kinga Rusin - powiedziała Rozenek w jednym z wywiadów.

Kinga Rusin odpowiedziała Małgorzacie Rozenek.

– Rozenek reklamuje kosmetyki za olbrzymią kasę i dlatego bezpardonowo atakuje konkurencję, czyli mnie, bo kosmetyki mojej marki odniosły sukces. Nie muszę kręcić jak Rozenek, dlatego ją to tak wkurza. Ona reklamuje za pieniądze markę, która według organizacji międzynarodowej PETA niestety akceptuje okrucieństwo dla zysków - skomentowała w "Super Expressie" Rusin.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (47)
Zobacz także