Trwa ładowanie...
d3v8ur0

Wieniawa zagra w serialu Polsatu. Stanie się konkurencją dla swojego chłopaka?

Julia Wieniawa wystąpi niebawem w hitowym serialu Polsatu "W rytmie serca". Problem w tym, że w konkurencyjnej "Diagnozie" stacji TVN gra jej chłopak Antek Królikowski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Julia Wieniawa rywalizuje z Antkiem Królikowskim
Julia Wieniawa rywalizuje z Antkiem Królikowskim (Materiały prasowe)
d3v8ur0

Od samego początku serial "W rytmie serca" miał być odpowiedzią Polsatu na medyczny serial z Mają Ostaszewską w roli głównej. W obu produkcjach losy lekarzy przeplatają się z losami pacjentów. Choć "Diagnoza" zdobyła już rzeszę stałych widzów, a jej oglądalność szacowano na 2,12 mln, to produkcja przegrywa z serialem telewizji Polsat, który ogląda ok. 2,3 mln widzów.

Stacje zacięcie ze sobą rywalizują i szukają nowych pomysłów na przyciągnięcie widzów przed telewizory. Producenci "W rytmie serca" zdecydowali się obsadzić w serialu Julię Wieniawę, która bez wątpienia jest jedną z najgorętszych gwiazd młodego pokolenia. W 2. sezonie serialu hitowej produkcji Polsatu aktorka wcieli się w postać Alex – znanej blogerki modowej, która przyjedzie do Kazimierza Dolnego z mamą. Jednocześnie chłopak Wieniawy wciela się w postać Kacpra w konkurencyjnej "Diagnozie". Myślicie, że taka rywalizacja może doprowadzić do spięć w ich związku?

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Wieniawa coraz śmielej stawia kroki jako aktorka i nie narzeka na brak propozycji. Warto przypomnieć, że będziemy mogli ją niebawem zobaczyć w "Kobietach mafii" Patryka Vegi. Z takim natłokiem pracy nic dziwnego, że ostatnio media obiegła informacja o tym, że przedsiębiorcza młoda artystka zarobiła w ubiegłym roku o wiele więcej niż Królikowski. Czy "W rytmie serca" z jej udziałem też okaże się sukcesem? Przekonamy się już w marcu.

Zobacz też: Wieniawa i Królikowski nowymi "Kasią i Tomkiem"? "Nie mam nic przeciwko!"

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3v8ur0

Podziel się opinią

Share
d3v8ur0
d3v8ur0