ycipk-adzij8

Wieniawa jako czarny charakter. Zagra interesowną karierowiczkę

Julia Wieniawa kuje żelazo póki gorące. Rozchwytywana gwiazda wystąpi w kolejnym serialu. Jej postaci widzowie mogą nie polubić...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Wieniawa jest idolką młodzieży
Julia Wieniawa jest idolką młodzieży (Materiały prasowe)
ycipk-adzij8

5 minut Julii Wieniawy trwa w najlepsze. Gwiazda występuje w filmach, serialach i reklamach, a do tego wydała hitowy singiel. Oprócz tego duże emocje wzbudza jej życie prywatne. Po rozstaniu z Antkiem Królikowskim zaczęła się umawiać z muzykiem Baronem, a ich romans trafił na pierwsze strony gazet.

Julka ma zaledwie 20 lat, a już wypracowała sobie mocną pozycję w show-biznesie. Reżyserzy rozpływają się nad jej talentem i profesjonalnym podejściem do pracy, a fani marzą, by zobaczyć ją w nowych produkcjach. Mamy dla nich dobrą wiadomość! Wieniawa dołączy do obsady serialu TVP.

ycipk-adzij8

Już w poniedziałek (13 maja) o godz. 21:55 będziemy mogli zobaczyć 10. odcinek serialu "Za marzenia" z Julią Wieniawą w roli vlogerki, która marzy o tym, by przeprowadzić wywiad z Szymonem Korczem (Kamil Kula), gwiazdorem "Szeptów miłości". Spotkanie tej dwójki zakończy się wybuchowo. Dziewczyna wpadnie na pomysł, jak szybko zdobyć popularność i wykorzystać znajomość z gwiazdorem do swoich celów.

W takiej roli jeszcze nie widzieliśmy Julki Wieniawy. Będziecie oglądać?

Materiały prasowe
Podziel się
ycipk-adzij8
ycipk-adzij8
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-adzij8