Trwa ładowanie...
d1478kp

Julia Wieniawa miała być gwiazdą show TVN. Wszystkiemu zaprzecza. "TVN promuje sobie moim kosztem program"

Aktorka już ponoć pakowała walizki, by wraz z mamą wyjechać z Polski i wystąpić w nowym programie TVN. Okazało się jednak, że nic z tego. Julia Wieniawa jednym zdaniem ukróciła plotki na swój temat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Wieniawa zdementowała plotki
Julia Wieniawa zdementowała plotki (ONS.pl)
d1478kp

Julia Wieniawa wyrosła na prawdziwą gwiazdy. Gra w filmach i serialach, nagrywa płyty oraz firmuje swoim nazwiskiem liczne marki kosmetyczne i odzieżowe. Jej nazwisko przyciąga reklamodawców i klientów jak magnes. Nic dziwnego, że stacje niemal zabijają się o to, by dziewczyna wystąpiła właśnie w ich produkcjach.

Kilka dni temu sieć obiegła nawet informacja, jakoby Wieniawa miała wystąpić razem z mamą w nowym reality-show TVN. Zdjęcia ponoć powstawały za granicą, a obie panie nie mogły się doczekać wspólnego występu. Okazało się jednak, że Julka wcale nie zamierza współpracować z kolejną stacją, a plotki o jej udziale są wyssane z palca.

- Przykro mi, że kolejny raz stacja TVN promuje sobie moim kosztem program, w którym nie biorę udziału. Ani ja, ani moja mama. Aktualnie codziennie siedzę na planie mojego nowego serialu i nawet nie mam czasu na tego typu programy - zdementowała w "Fakcie".

d1478kp

Podziel się opinią

Share

d1478kp

d1478kp