Trwa ładowanie...
ycipk-2ur7g2

Wiemy, kto zastąpi Edytę Górniak w "The Voice Kids"

Wokalistka w ostatniej chwili zrezygnowała z udziału w "The Voice Kids". Powodem był stan zdrowia mamy Edyty Górniak. Produkcja na jej miejsce znalazła już nową gwiazdę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Górniak musiała zrezygnować z udziału w show
Edyta Górniak musiała zrezygnować z udziału w show (East News)
ycipk-2ur7g2

Edyta Górniak zdecydowała, że musi zrezygnować z roli jurorki w "The Voice Kids". Obecnie wspiera mamę, która przebywa w szpitalu ze względu na ciężki stan zdrowia.

Osoby pracujące na planie natychmiast podjęły odpowiednie kroki, aby znaleźć zastępstwo za piosenkarkę. Okazuje się, że propozycję przyjęła Cleo. Gwiazda pochwaliła się nowiną na swoim profilu w mediach społecznościowych.

ycipk-2ur7g2

- Kochani! Kilka dni temu dostałam propozycję aby zostać trenerką nowej edycji "The Voice Kids". Wczoraj zdecydowałam że przyjmę zaproszenie i podejmę wyzwanie sprawdzenia się w nowej roli. (...) "The Voice Kids" to dla mnie nowa przygoda. (...) Mam nadzieję że będę mogła pomóc w stawianiu pierwszych kroków muzycznych i dać iskierkę dobrej energii. Z tego powodu jestem w "The Voice Kids" - napisała.

Jednocześnie Cleo zapowiedziała, że nie rezygnuje z zaplanowanej trasy koncertowej i pojawi się wszędzie tam, gdzie miała przyjechać i zagrać.

Czy Cleo sprawdzi się w nowej roli?

ycipk-2ur7g2

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Górniak zakochana. Rozkwitła przy nowym partnerze

ycipk-2ur7g2
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2ur7g2

ycipk-2ur7g2
ycipk-2ur7g2