Trwa ładowanie...

"The Voice Kids": zmieniono regulamin w trakcie trwania programu. Takie rzeczy tylko w Polsce!

Polska edycja show "The Voice Kids" jest wyjątkowa. I to nie tylko dlatego, że na scenie pojawiają się prawdziwe dziecięce talenty. Tych przecież nie brakuje i w programach kręconych w innych krajach. Różnica polega na traktowaniu regulaminu.

Share
"The Voice Kids": zmieniono regulamin w trakcie trwania programu. Takie rzeczy tylko w Polsce!
Źródło: Instagram.com
d3m3y2y

Jak donosi "Super Express", osoby odpowiadające za produkcję "The Voice Kids" zgodziły się na zmianę zasad już w trakcie trwania programu. Jednak decyzja nie należała tylko do nich - zgodę musieli wyrazić również Holendrzy, właściciele formatu. Wcześniej do podobnego wydarzenia nie doszło w żadnym z telewizyjnych show, a tych przecież nie brakuje. A jednak producenci postanowili zaryzykować i wprowadzić poprawkę do regulaminu.

- Dzieciaki w Polsce tak wysoko zawiesiły poprzeczkę, że obecni na planie przedstawiciele twórców formatu jeszcze w trakcie nagrań zdecydowali się zmodyfikować regulamin programu. To wyjątkowa sytuacja. Nie słyszałem, by w jakiejkolwiek innej zagranicznej edycji doszło do podobnego zdarzenia - powiedział Michał Majak, producent "The Voice Kids".

d3m3y2y

Na czym polega zmiana? Do tej pory trenerzy mogli zbudować 15-osobowe zespoły, z których kolejno eliminowano uczestników w odcinkach na żywo. Polscy jurorzy dostali możliwość powiększenia drużyn o dodatkowe 3 osoby. Każdy z nich może więc wybrać aż 18 uczestników, którzy będą uczyć się śpiewu pod ich skrzydłami.

Skąd wynikała zadziwiająca decyzja? Podobno osoby, które zgłosiły się do show okazały się wyjątkowo uzdolnione i to dla nich nagięto zasady.

Górniak zdominowała jurorów "Voice Kids": "Chłopaki, prawie wygrałam tę edycję!"

d3m3y2y

Podziel się opinią

Share
d3m3y2y
d3m3y2y