Trwa ładowanie...

"The Voice Kids": zmieniono regulamin w trakcie trwania programu. Takie rzeczy tylko w Polsce!

Polska edycja show "The Voice Kids" jest wyjątkowa. I to nie tylko dlatego, że na scenie pojawiają się prawdziwe dziecięce talenty. Tych przecież nie brakuje i w programach kręconych w innych krajach. Różnica polega na traktowaniu regulaminu.

Share
"The Voice Kids": zmieniono regulamin w trakcie trwania programu. Takie rzeczy tylko w Polsce!Źródło: Instagram.com
d2fy50n

Jak donosi "Super Express", osoby odpowiadające za produkcję "The Voice Kids" zgodziły się na zmianę zasad już w trakcie trwania programu. Jednak decyzja nie należała tylko do nich - zgodę musieli wyrazić również Holendrzy, właściciele formatu. Wcześniej do podobnego wydarzenia nie doszło w żadnym z telewizyjnych show, a tych przecież nie brakuje. A jednak producenci postanowili zaryzykować i wprowadzić poprawkę do regulaminu.

- Dzieciaki w Polsce tak wysoko zawiesiły poprzeczkę, że obecni na planie przedstawiciele twórców formatu jeszcze w trakcie nagrań zdecydowali się zmodyfikować regulamin programu. To wyjątkowa sytuacja. Nie słyszałem, by w jakiejkolwiek innej zagranicznej edycji doszło do podobnego zdarzenia - powiedział Michał Majak, producent "The Voice Kids".

Na czym polega zmiana? Do tej pory trenerzy mogli zbudować 15-osobowe zespoły, z których kolejno eliminowano uczestników w odcinkach na żywo. Polscy jurorzy dostali możliwość powiększenia drużyn o dodatkowe 3 osoby. Każdy z nich może więc wybrać aż 18 uczestników, którzy będą uczyć się śpiewu pod ich skrzydłami.

d2fy50n

Skąd wynikała zadziwiająca decyzja? Podobno osoby, które zgłosiły się do show okazały się wyjątkowo uzdolnione i to dla nich nagięto zasady.

Górniak zdominowała jurorów "Voice Kids": "Chłopaki, prawie wygrałam tę edycję!"

d2fy50n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fy50n
d2fy50n