Trwa ładowanie...
d34zynf

"The Voice Kids": zmieniono regulamin w trakcie trwania programu. Takie rzeczy tylko w Polsce!

Polska edycja show "The Voice Kids" jest wyjątkowa. I to nie tylko dlatego, że na scenie pojawiają się prawdziwe dziecięce talenty. Tych przecież nie brakuje i w programach kręconych w innych krajach. Różnica polega na traktowaniu regulaminu.
Share
"The Voice Kids" okazał się sukcesem
"The Voice Kids" okazał się sukcesemŹródło: Instagram.com
d34zynf

Jak donosi "Super Express", osoby odpowiadające za produkcję "The Voice Kids" zgodziły się na zmianę zasad już w trakcie trwania programu. Jednak decyzja nie należała tylko do nich - zgodę musieli wyrazić również Holendrzy, właściciele formatu. Wcześniej do podobnego wydarzenia nie doszło w żadnym z telewizyjnych show, a tych przecież nie brakuje. A jednak producenci postanowili zaryzykować i wprowadzić poprawkę do regulaminu.

- Dzieciaki w Polsce tak wysoko zawiesiły poprzeczkę, że obecni na planie przedstawiciele twórców formatu jeszcze w trakcie nagrań zdecydowali się zmodyfikować regulamin programu. To wyjątkowa sytuacja. Nie słyszałem, by w jakiejkolwiek innej zagranicznej edycji doszło do podobnego zdarzenia - powiedział Michał Majak, producent "The Voice Kids".

Na czym polega zmiana? Do tej pory trenerzy mogli zbudować 15-osobowe zespoły, z których kolejno eliminowano uczestników w odcinkach na żywo. Polscy jurorzy dostali możliwość powiększenia drużyn o dodatkowe 3 osoby. Każdy z nich może więc wybrać aż 18 uczestników, którzy będą uczyć się śpiewu pod ich skrzydłami.

d34zynf

Skąd wynikała zadziwiająca decyzja? Podobno osoby, które zgłosiły się do show okazały się wyjątkowo uzdolnione i to dla nich nagięto zasady.

Górniak zdominowała jurorów "Voice Kids": "Chłopaki, prawie wygrałam tę edycję!"

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d34zynf

Podziel się opinią

Share
d34zynf
d34zynf