Trwa ładowanie...

Wiemy, kto pracuje nad scenariuszem do "Wiedźmina" Netflixa. Szykuje się prawdziwy hit

Rozpoczęły się prace nad scenariuszem do serialu "Wiedźmin". Przy produkcji będzie pracować zespół, który ma już na koncie kilka przebojów.

Share
Wiemy, kto pracuje nad scenariuszem do "Wiedźmina" Netflixa. Szykuje się prawdziwy hit
Źródło: Materiały prasowe
dyf7004

Na serial "The Witcher" czekają wszyscy fani sagi Andrzeja Sapkowskiego. Gdy w maju 2017 r. ogłoszono, że Netflix podejmie się tego projektu, pojawiło się wiele pytań dotyczących tego, kto będzie pracował przy produkcji. "Wiedźmin" ma liczyć najpewniej 8 odcinków, a premiera wstępnie planowana jest na 2020 rok. Znamy też coraz więcej nazwisk, które sprawią, że historia Geralta zawita na łamy telewizyjnego giganta. Wiodąca scenarzystka opublikowała w sieci zdjęcie ze swoją załogą i zdradziła, że prace nad "The Witcher" rozpoczęły się na dobre.

- Nie mogę sobie wyobrazić lepszego dnia. Dziś otworzył się "pokój pisarzy" "Wiedźmina" - napisała na Twitterze
Lauren S. Hissrich.

Do pracy przy projekcie zatrudniono doświadczonych pisarzy, którzy stworzyli już kilka serialowych hitów. W zespole jest, Jenny Klein (odpowiedzialna za głośny serial Netflixa "Jessica Jones"), Sneha Koorse ("Daredevil") czy Declan de Barra ("The Originals").

Przy produkcji "The Witcher" udzielał się będzie się też Tomasz Bagiński. Twórca nominowanej do Oscara "Katedry", a także Sean Daniel ("The Expanse"), Jason Brown ("The Expanse") i Jarosław Sawko z firmy Platige Image (zajmują się efektami specjalnymi) będą producentami wykonawczymi. Bagiński ponadto ma być reżyserem co najmniej jednego odcinka w sezonie.

Czekacie na ten serial?

dyf7004

Podziel się opinią

Share
dyf7004
dyf7004