Trwa ładowanie...

Wiemy, kim są bohaterowie ''American Horror Story: Hotel''

Share
Wiemy, kim są bohaterowie ''American Horror Story: Hotel''
d3d536u

Aktorzy kolejnej odsłony antologii "American Horror Story" - "Hotel" - zdradzili kim są bohaterowie, w których się wcielają.

Najnowszą odsłonę serii zainspirowało - jak zdradzają twórcy Ryan Murhpy i Brad Falchuk - wideo, które mniej więcej dwa lata temu obiegło sieć. Na filmiku z kamer zainstalowanych w jednym z hoteli w Los Angeles pojawia się dziewczynka, której nikt nigdy później nie widział.

Każdy sezon "American Horror Story" to nowe miejsce, inne czasy, inni bohaterowie, ale - w większości - ci sami aktorzy, wspierani przez gościnnie występujące gwiazdy. W tym roku największym nazwiskiem w obsadzie jest Lady Gaga. Wokalistka wciela się we właścicielkę nawiedzonego hotelu - Elizabeth, bogaczkę, zafascynowaną sztuką, modą i ludźmi i z nikczemnym planem w zanadrzu. - Bohaterka będzie miała romanse z postaciami granymi przez Matta Bonnera, Angelę Basset i Cheyennem Jacksonem - ujawnia Murphy.

d3d536u

Ponadto:

Sarah Paulson występuje jako Sally, mroczna narkomanka. - To seksowna dziewczyna - mówi aktorka. - Nigdy wcześniej takiej postaci nie grałam. Sally mieszka w hotelu, nienawidzi Iris (w tej roli Kathy Bates) z powodów dość szybko w serialu ujawnionych. Można powiedzieć, że przyjaźni się z bohaterem granym przez Wesa Bentleya.

Kathy Bates zobaczymy jako Iris, która zarządza hotelem i nienawidzi Sally. - Nie wiem jeszcze czy będę miała okazję pracować z Angelą Basset, ale mam taką nadzieję - odpowiada Bates, dopytywana przez dziennikarzy.

Matt Bonner występuje jako Donovan, którego wiążą bliskie relacje z postaciami Lady Gagi, Kathy Bates i Finna Wittrocka.

d3d536u

Angela Basset gra seksowną aktorkę, która w hotelu nie mieszka, ale często go odwiedza. - Prawdopodobnie będę skonfliktowana z Mattem (grającym Donovana). Pójdzie o to, kto zdobędzie dziewczynę - zdradza Basset.

Finna Wittrocka zobaczymy w roli męskiego modela Tristana Duffy'ego, który z utęsknieniem wypatruje kolejnego odlotu. Elizabeth okazuje się największym z nich.

Chloe Sevigny wciela się w Alex Lowell, lekarkę i matkę, żonę bohatera granego przez Wesa Bentleya. - Nasza (serialowa) rodzina będzie zmagać się z wielką stratą - mówi aktorka.

Wes Bentley pojawia się na ekranie jako detektyw. - W hotelu będę badał sprawę pewnych makabrycznych morderstw - wyjaśnia Bentley.

d3d536u

Cheyenne Jackson gra Drake'a, ikonę mody. - Drake stara się stworzyć siebie na nowo i przeprowadza się do Los Angeles z Nowego Jorku - mówi aktor. - Jest ojcem i jest trochę zdesperowany.

Denis O'Hare tym razem powraca do serii jako ikona kina Liz Taylor. - To nie ma być Elizabeth Taylor, ale ktoś zainspirowany filmami "Butterfield 8" i "Kleopatrą". I tym makijażem - tłumaczy O'Hare. - Dla tej roli ogoliłem głowę i inne części ciała. Liz Taylor pracuje w hotelu i klubie Blue Parrot Lounge.

"American Horror Story: Hotel" ma zadebiutować na antenie telewizyjnej 7 października.

d3d536u

Podziel się opinią

Share
d3d536u
d3d536u