Trwa ładowanie...
d3s3icr

Wielki powrót Krzysztofa Antkowiaka. Czy udział w popularnym show pomoże mu odbudować karierę?

Dziecięcy gwiazdor, Krzysztof Antkowiak, pokonał walkę z depresją i uzależnieniami. Teraz chce podjąć próbę powrotu do show-biznesu. Już wkrótce zobaczymy go w muzycznym widowisku Polsatu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krzysztof Antkowiak
Krzysztof Antkowiak (PAP)
d3s3icr

Jak donosi "Fakt", Krzysztof Antkowiak chce odzyskać sympatię publiczności i spróbować odbudować swoją dawną pozycję na polskim rynku muzycznym. W tym celu piosenkarz zdecydował się wystąpić w 8. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo", emitowanego na antenie Polsatu. - Krzysiek pokłada w swoim uczestnictwie w show wielkie nadzieje. Ma nadzieję, że przypomni o sobie publiczności i znowu będzie zarabiał na muzyce jak w latach 80. i 90. - zdradza tabloidowi znajomy piosenkarza.

ONS.pl

Popularność przyniosła mu piosenka "Zakazany owoc", którą zaśpiewał podczas festiwalu w Opolu w 1988 roku. 15-letni wówczas wokalista od razu podbił serca publiczności i z dnia na dzień stał się idolem nastolatek. Antkowiak nie był w stanie udźwignąć ciężaru swojej sławy. Presja oraz zawód miłosny, który przeżył Krzysztof w wieku 17 lat, sprawiły, że sięgnął po alkohol po raz pierwszy. Z czasem coraz częściej szukał w używkach sposobu na poradzenie sobie z trudnościami.

d3s3icr

Piosenkarz nie krył swoich zmagań. W wielu wywiadach przyznawał się do problemów z alkoholem. - Nie piłem codziennie. Nie stoczyłem się na dno. Ale były takie momenty, kiedy w piątek czy w sobotę musiałem wypić dużo, żeby się znieczulić. To była ucieczka od wewnętrznego bólu, rozdarcia - wyznał w jednym z wywiadów muzyk. Oprócz alkoholu, Antkowiak zażywał także narkotyki, uzależnił się od hazardu i miał myśli samobójcze.

youtube.com

Na szczęście ten etap wokalista ma już za sobą. Całą swoją energię skupia teraz na przygotowaniach do wielkiego powrotu, chociaż znajomi przyznają, że bardzo się tym stresuje. – Stracił pewność siebie. Ciepłe przyjęcie w show będzie dla niego niczym najlepsza terapia. On potrzebuje nabrać wiatru w żagle, by znowu koncertować i nagrywać nowy materiał – czytamy.

Antkowiak już raz próbował reaktywować swoją muzyczną karierę. W 2015 roku wraz z zespołem Simplefields wydał krążek "Dirt on TV", który przeszedł jednak bez większego echa. Czy tym razem uda mu się powrócić na szczyt?

d3s3icr
ONS.pl
youtube.com
ONS.pl

Zobacz także: Krzysztof Antkowiak śpiewa "Zakazany Owoc":

d3s3icr

Podziel się opinią

Share

d3s3icr

d3s3icr