Trwa ładowanie...
d1emdmd

Wielki powrót Jolanty Pieńkowskiej do "Dzień Dobry TVN". Widzowie nie dowierzają

Jolanta Pieńkowska po kilku latach przerwy wróciła do "Dzień Dobry TVN". 22 września nieoczekiwanie poprowadziła wydanie śniadaniówki wraz z Marcinem Mellerem. Nie wszyscy widzowie byli zachwyceni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jolanta Pieńkowska wróciła do "Dzień Dobry TVN"
Jolanta Pieńkowska wróciła do "Dzień Dobry TVN" (East News)
d1emdmd

Jolanta Pieńkowska to jedna z najbardziej popularnych dziennikarek w Polsce. Od 2006 roku związana była ze stacją TVN, gdzie do 31 sierpnia 2014 razem z Robertem Kantereitem (wcześniej z Magdą Mołek i Wojciechem Jagielskim), prowadziła "Dzień Dobry TVN". Teraz wróciła po czterech latach przerwy. Widzowie mają podzielone zdania.

ZOBACZ TAKŻE: Jolanta Pieńkowska o "Mieście kobiet"

Jolantę Pieńkowską ostatni raz w studiu "Dzień Dobry TVN" mogliśmy zobaczyć w czerwcu tego roku. Wyjątkowo zastąpiła wówczas ciężarną Magdę Mołek, która postanowiła przygotowywać się do porodu z dala od kamer. Nic nie wskazywało jednak na to, że była prowadząca wróci jeszcze kiedyś do śniadaniówki. A jednak.

d1emdmd

Pojawienie się Jolanty Pieńkowskiej w studiu "Dzień Dobry TVN" w sobotę 22 września, nieco zaskoczyło widzów. I choć dziennikarka ma wielu fanów, to nie każdy czekał na jej powrót.

Głównym tematem, którym prezenterka zajęła się w śniadaniówce z Marcinem Mellerem, była przemoc w szkole. Pod postem promującym program na Facebooku, pojawiło się wiele komentarzy dot. powrotu Pieńkowskiej. Oto kilka z nich:

- Super że jest Pani Jola. Uwielbiam ją i pozdrawiam - napisał jeden z fanów.

d1emdmd

- Czekaliśmy. Witamy z powrotem Jolu - cieszył się inny.

Niestety, dla równowagi pojawiły się także mało przychylne komentarze. Nie każdy pamiętał także, że prezenterka była dawniej twarzą "Dzień Dobry TVN".

- Z innej beczki, co się stało pani prowadzącej w twarz? Ledwo można ją rozpoznać - czepiała się jedna z pań.

- Nie poznałam Pani Jolanty! Twarz 20-latki.

d1emdmd

- Ale że co? Że Jola wróciła?

- Jakaś nowa prowadząca? Nie widziałem jej nigdy wcześniej - czytamy w komentarzach.

A wy cieszycie się, że Jola Pieńkowska zasiadła w studiu u boku Marcina Mellera? Czy może wolicie Magdę Mołek?

d1emdmd

Podziel się opinią

Share

d1emdmd

d1emdmd