Trwa ładowanie...
d16bpa6

Jolanta Pieńkowska wróciła do "Dzień dobry TVN". Reakcje widzów są mieszane

W ten weekend śniadaniówkę TVN-u poprowadziła Jolanta Pieńkowska. Obecność dziennikarki w programie wzbudziła duże emocje. Karolina Krowin-Piotrowska była zachwycona, inni widzowie niekoniecznie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Powrotem Pieńkowskiej do "DDTVN" zachwycona była Korwin Piotrowska
Powrotem Pieńkowskiej do "DDTVN" zachwycona była Korwin Piotrowska (East News)
d16bpa6

Jolanta Pieńkowska przez wiele lat związana była z redakcją "Dzień dobry TVN". Od 2006 prowadziła program z Robertem Kantereitem, ale w 2014 r. pożegnała się z widzami. Dużo mówiło się o tym, że dziennikarka miała dość krytycznych opinii na temat swojej pracy. Internauci wytykali jej każdą najmniejszą wpadkę i twierdzili, że gwiazda nie ma luzu niezbędnego do prowadzenia lekkiej formuły, jaką jest program śniadaniowy.

Teraz Pieńkowska znów znów pojawiła się na wizji w weekendowy poranek. Zastąpiła Magdę Mołek, która zrobiła sobie przerwę od pracy z powodu ciąży. Choć ostatnio miejsce Mołek zajmowały chwilowo też Patricia Kazadi czy Agnieszka Woźniak-Starak, to obecność Pieńkowskiej wzbudziła wyjątkowo dużo emocji. Zachwycona pracą Jolanty była Karolina Krowin-Piotrowska.

"No nareszcie. Jedna z niewielu pozostałych na placu boju dziennikarek a nie celebrytek. Brawo" - napisała Piotrowska na Instagramie (pisownia oryginalna).

W komentarzach zamieszczonych pod postem wiele osób nie zgodziło się z dziennikarką. Cześć widzów zdecydowanie nie tęskniła za Pieńkowską.

d16bpa6

"Ona nie słucha co ktoś do niej mówi i przerywa w pół zdania", "O nie! Przez tą Panią odpuszczę niedzielne DDTVN. Po co te kombinacje. Ula Chincz zastąpi świetnie Magdę Molek", "Wiedzy, warsztatu, doświadczenia nie można odmówić, osobiście denerwuje mnie maniera monologu w trakcie rozmowy. Cała reszta czysta moc", "No mam nadzieję, że tylko tymczasowo. Nie znosiłam jej w DDTVN" - pisali internauci.

Oglądaliście wydanie programu z Jolantą Pieńkowską? Chcielibyście, żeby wróciła do programu na stałe?

d16bpa6

Podziel się opinią

Share

d16bpa6

d16bpa6