Wiemy, kto zastąpi Mołek w DDTVN. To już oficjalne

Niebawem Magda Mołek po raz drugi zostanie mamą. Oznacza to, że wkrótce na antenie zobaczymy kogoś innego. Kto pojawi się w "Dzień Dobry TVN"?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ula Chincz zastąpi Magdę Mołek w DDTVN
Ula Chincz zastąpi Magdę Mołek w DDTVN (Facebook.com)
WP

Od kiedy w mediach pojawiła sie informacja, że Mołek jest w ciąży, rozpoczęły się spekulacje na temat tego, kto ją zastąpi u boku Marcina Mellera. Mówiono m.in. o Agnieszce Woźniak-Stark i Uli Chincz. Na kogo padło ostatecznie? Okazuje się, że stacja postawiła na energetyczną i pięknę blondynkę, czyli Ulę Chincz, o czym dziennikarka poinformowała w rozmowie z "Faktem".

Na razie nie ma jednak informacji, od kiedy prezenterka pojawi się na antenie. Nie ukrywa jednak, że bardzo się z tego faktu cieszy.

- Nie wiem jeszcze, kiedy dokładnie znowu rozpocznę zastępstwo. Konkretnego terminu nie ma. Zależy, jak długo Magda zdecyduje pracować. Na razie wygląda kwitnąco i cieszę się, kiedy na nią patrzę. Chętnie ją zastąpię, bo każda taka przygoda jest dla mnie wielkim szczęściem i zaszczytem- przyznała w rozmowie z "Faktem". Tęsknię za prowadzeniem telewizji śniadaniowej. Czuję niedosyt, że tego nie mam i brakuje mi takiej pracy nie stricte reporterskiej - wyznała w rozmowie z tabloidem.
Cieszycie się, że to właśnie Ula będzie budziła was w programie śniadaniowym?

WP

Zobacz także: Szulim zastąpi Mołek w "DDTVN"? "Niesmak pozostał. Ludzie zwrócili na to uwagę"

WP

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Teleshow
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP