Trwa ładowanie...

Wielki finał już za nami! Zwycięzcami "Love Island" zostali Magda i Wiktor

Wielkie emocje, łzy, śmiech i pierwsze słowa "kocham" - czwarty sezon "Love Island" zapewnił nam to wszystko. Teraz wiemy już, kto wygrał! Zaskoczenia nie było.

Share
"Love Island": znamy już zwycięzców czwartej edycji show!
"Love Island": znamy już zwycięzców czwartej edycji show!Źródło: Instagram
d46b34w

Polscy telewidzowie dowiedzieli się o programie "Love Island" w zasadzie stosunkowo niedawno. Pierwszy sezon został wyemitowany w 2019 r. i od tego momentu show zdobyło mnóstwo fanów. Ci z wielką chęcią śledzą losy Wyspiątek, które zresztą dostarczają sporą dawkę emocji.

Odkąd na antenie pojawił się 4. już sezon show, telewidzowie każdego dnia z zapartym tchem śledzili poczynania uczestników. Byli ciekawi, czy między singlami rzeczywiście pojawi i rozwinie się jakieś uczucie. I między niektórymi chyba faktycznie coś się zadziało i te właśnie pary mogliśmy obserwować w finale 4. edycji show.

Ten sezon obfitował w dość dużo łez, jeszcze więcej śmiechu, zabaw, zaskoczeń i wielkich słów. Kilka razy padło nawet "kocham cię", co dla wielu widzów było powiedziane niemal zbyt szybko. Uczestnicy natomiast zaznaczali, że w tak specyficznych warunkach czas płynie zupełnie inaczej.

Pary z "Love Island", które się rozstały

Finałowy odcinek to, jak już zwykle zresztą, sporo wspomnień z całego sezonu. Dzięki temu mogliśmy zobaczyć również to, jak wszystko widzieli sami zainteresowani. Wszyscy uczestnicy zgodnie stwierdzili, że najzabawniejsza ze wszystkich była Ola, zaś ćwiczenia Jurka najmocniej zapadły im w pamięć. Zabawnych porównań Arka również nie mogli zapomnieć.

d46b34w

Finałowe rozmowy uczestników z Karoliną Gilon były zdecydowanie ciekawe. Dowiedzieliśmy się, że Andrzej po jednym lub dwóch dniach po powrocie do Polski ma zamiar wsiąść w samochód i pojechać do Pauliny. Adrian będzie jeździł do Aleksandry i będzie dzielić życie pomiędzy Łódź i Wrocław. Największe zaskoczenie było jednak przy Wiktorze, który zdecydował się na błyskawiczną przeprowadzkę do ukochanej Magdy!

W końcu jednak przyszedł czas na ogłoszenie wyników. Trzecie miejsce zajęli Paulina i Andrzej, których droga do finału była niezwykle długa i kręta. Uczucie Andrzeja rosło w siłę, natomiast Paulina ciągle nie wiedziała. Z jej inicjatywy rozstawali się kilka razy, ale w końcu znaleźli do siebie drogę.

Drugie miejsce zajęli Aleksandra i Adrian. Ich droga do finału również nie była łatwa, bo stał na niej Arek. Kiedy jednak on po pobycie w Casa Amore powrócił z Laurą, Aleksandra znowu szukała drogi do mężczyzny, którego już raz odrzuciła. I wychodzi na to, że tak mocno zawróciła mu w głowie, że nie miał wątpliwości. Adrian szybko poddał się jej urokowi.

Pierwsze miejsce należy do Magdy i Wiktora, co chyba nie stanowiło wielkiego zaskoczenia. Od momentu, w którym zostali parą, praktycznie cały czas spędzali tylko ze sobą. Widać było, że dobrze im ze sobą. Widzowie programu docenili ich szczerość w uczuciach i najliczniej głosowali właśnie na tę parę.

d46b34w

Spodziewaliście się takiego obrotu spraw? A może jednak liczyliście na inne zakończenie?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d46b34w

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46b34w
d46b34w