Trwa ładowanie...
d1hun65

"Wiedźmin" w całkiem innej wersji. Ślązacy się ucieszą

Produkowany przez Netfliksa "Wiedźmin" już od miesięcy wzbudza ogromne emocje. Nic więc dziwnego, że gdy już się pojawił dyskusje nie cichną, a nawet pojawiają się różne ciekawe wersje, choćby zwiastuna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zwiastun "Wiedźmina" w zupełnie innej odsłonie pojawił się w sieci.
Zwiastun "Wiedźmina" w zupełnie innej odsłonie pojawił się w sieci. (Netflix)
d1hun65

Netfliksowy "Wiedźmin" był jedną z najbardziej oczekiwanych produkcji tego roku. Czekali na niego nie tylko fani powieści Sapkowskiego, ale też duża część użytkowników Netfliksa. Wiadomym było od samego początku, że realizacyjnie serial będzie stal na najwyższym poziomie. Zagadką pozostawała obsada oraz gra aktorska.

Każde kolejne ogłoszenie dotyczące "Wiedźmina" wywoływało ogromne emocje, a dyskusjom nie było końca. Najwięcej ich pojawiło się jednak, gdy twórcy opublikowali zwiastun serialu. Część fanów już wtedy wydała swoją opinię, choć wydaje się, że było to przedwczesne.

Nie trzeba było czekać długo, aż w internecie pojawią się różnego rodzaju przeróbki. Na jednym z kanałów na platformie Youtube pojawił się zwiastun serialu z podłożonymi głosami. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wszystko to po śląsku. Wszystkie użyte tam "ciule" i "gorole" wywołują salwy śmiechu.

Co myślicie o takiej wersji "Wiedźmina"? Czy Netflix powinien się zainteresować nią na poważnie?

d1hun65

Podziel się opinią

Share
d1hun65
d1hun65