Trwa ładowanie...
d27w4vj

"Wiedźmin": Polski lektor w wykonaniu Michała Żebrowskiego

W polskiej wersji językowej lektorem popularnej adaptacji Andrzeja Sapkowskiego ma być Michał Żebrowski. Udowadnia to najnowsza zajawka serialu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Żebrowski dał się skusić do udziału w adaptacji "Wiedźmina"
Michał Żebrowski dał się skusić do udziału w adaptacji "Wiedźmina" (WP.PL, Fot: WP)
d27w4vj

W sieci pojawił się nowy zwiastun "Wiedźmina", serialu który jest na ustach wszystkich fanów literatury fantasy, zwłaszcza polskich czytelników. "The Witcher" już pod koniec roku ma być dostępny na Netflixie, a producenci cały czas zaskakują.
Okazuje się jednak, że film zamiast łączyć w radości, dzieli polskich fanów na krytyków i zwolenników takiego wyboru.

Zobacz polski zwiatun "Wiedźmina":

Jedni twierdzą, że decyzja o zaangażowaniu Michała Żebrowskiego do roli lektora jest zbyt oczywista, jeszcze inni że to na tyle zabawne, że nie może być prawdziwe. Część fanów domaga się, żeby "Wiedźmin” został zdubbingowany, a w roli Białego Wilka wystąpił znany z gier CD Projekt RED Jacek Rozenek.

d27w4vj

Zobacz też: "Wiedźmin": Henry Cavill mocno zabiegał o rolę Geralta. "Męczyłem swoich agentów"

Przypomnijmy, że wybór padł na polskiego aktora z powodu jego pamiętnej roli. To on zagrał Geralta w produkcji Marka Brodzkiego z 2001 r. Od tamtej pory, choć minęło już prawie dwadzieścia lat, Michał Żebrowski na zawsze pozostał "Wiedźminem" w świadomości polskich fanów. Nic dziwnego, że Netflix wykorzystał ten fakt. Co o tym sądzicie?

Zobacz też: "Wiedźmin": premiera już w listopadzie? Jest na to szansa

d27w4vj

Podziel się opinią

Share

d27w4vj

d27w4vj