Widzowie wątpili w to uczucie. Para z "Hotel Paradise" opublikowała wspólne zdjęcie

Basia i Krystian widują się po programie
Basia i Krystian widują się po programie
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Magdalena Sawicka

07.05.2021 17:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Basia Pedlowska i Krystian Ferretti mieli się ku sobie już od pierwszego odcinka 3. sezonu "Hotelu Paradise". Para przeżywała wzloty i upadki, a widzowie mocno wątpili w przyszłość tej relacji. Wygląda jednak na to, że uczestnicy show wciąż mają bliski kontakt.

"Hotel Paradise" cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem widzów i internautów. Trzeci sezon randkowego show to najchętniej oglądany program na Player.pl. Sympatie uczestników miłosnego formatu TVN7 zmieniają się jak w kalejdoskopie. Podczas Rajskich Rozdań zmienia się też skład zanzibarskich urlopowiczów. Całkiem niedawno do hotelu wróciła Basia i od razu sparowała się z Krystianem.

Para od pierwszego dnia na rajskiej wyspie miała się ku sobie. Choć widzowie, podobnie jak obsługa "Hotelu Paradise", pokochali Basię, w szczerość uczuć Krystiana nie mogli uwierzyć. Od początku węszyli ustawkę i nie dawali tej relacji najmniejszych szans na przetrwanie po programie.

Okazuje się jednak, że Krystian Ferretti i Basia Pedlowska wciąż utrzymują bliski kontakt. Nagrania do programu już dawno się skończyły, a uczestnicy pomimo dzielących ich kilometrów odwiedzają się.

Krystian opublikował aktualne zdjęcie z Basią
Krystian opublikował aktualne zdjęcie z Basią© fot. Instagram

28-latek na swoim InstaStory opublikował zdjęcie, na którym pozuje partnerką z programu. Wcześniej na Instagramie Basi pojawiła się relacja z kolejowego peronu i podróży pociągiem, co całemu spotkaniu nadaje wiarygodności.

Uczestnicy nie mogą komentować tego, co działo się w show ani swojego teraźniejszego życia uczuciowego. Dlatego wciąż pozostaje nam się domyślać, czy łączy ich coś więcej niż przyjaźń.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (20)
Zobacz także