Widzowie uważają, że Łukasz i Agata znali się przed "Rolnik szuka żony". Poznajcie prawdę

Widzowie uważają, że Łukasz i Agata znali się przed "Rolnik szuka żony". Poznajcie prawdę
Źródło zdjęć: © Facebook.com | Facebook

09.10.2018 11:14, aktual.: 09.10.2018 13:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Rolnik" cieszy się ogromną popularnością, a fani programu bardzo uważnie obserwują losy uczestników. Tym razem na celowniku jest Łukasz. Pojawiają się teorie o znajomości przed programem z Agatą. Plotki zostały szybko ucięte.

Łukasz jest jednym z rolników show TVP, który szuka żony. Zdaje się, że podjął już decyzję, choć program dopiero się rozkręca.

Widzów zaczęło zastanawiać to, skąd tak silne uczucie ze strony uczestnika "Rolnik szuka żony" w stosunku do Agaty (jednej z trzech kandydatek). Skoro program tak naprawdę niedawno się zaczął, a oni praktycznie w ogóle się nie znają.

"Zachowuje się tak, jakby się znali wcześniej i niczego od niej nie oczekuje", "Przecież Łukasz z Agatą spotykali się wcześniej. Do programu poszli dla show. A Paulina znajdzie jeszcze kogoś lepszego. Trzymam za ciebie kciuki" - pojawiły się komentarze.

Domysły i plotki zostały szybko ucięte. - Nie ma takiej możliwości, aby Agata i Łukasz znali się jeszcze przed programem - zdradził informator "Party.pl", który związany jest z produkcją. W związku z tym Łukasz rzeczywiście musiał się zakochać od pierwszego wejrzenia.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (84)
Zobacz także