Łukasz z "Rolnik szuka żony" oszukuje kandydatki. Widzowie nie mają wątpliwości

Łukasz z "Rolnik szuka żony" oszukuje kandydatki. Widzowie nie mają wątpliwości
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

08.10.2018 12:21, aktual.: 08.10.2018 14:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Każdy odcinek "Rolnika" dostarcza mnóstwo emocji telewidzom. I to nie tylko za sprawą Jessici. Od jakiegoś czasu fanom podpada Łukasz, który ewidentnie "gra nie fair" w stosunku do dwóch kandydatek.

Łukasz zaprosił do swojego gospodarstwa Agatę, Paulinę oraz Iwonę. Rolnik od samego początku mówił w programie, że wśród nich jest faworytka, w której się zauroczył. Postanowił jednak poznać wszystkie trzy.

Paulina nie wiedząc o tym, że jest na straconej pozycji, stara się o względy Łukasza na wszystkie sposoby. Jako jedyna wstała rano do pracy w gospodarstwie, a później przygotowała śniadanie. Łukasz mimo wszystko zdania nie zmienia. W odcinku wyraźnie było pokazane, jak pod nieobecność innych kandydatek dotykał Agatę pod stołem. Nie potrafił pohamować emocji. Uczestniczka show TVP nie protestowała a nawet te gesty wyraźnie się jej podobały.

Zachowanie Łukasza nie do końca podoba się widzom, którzy uważają, że oszukuje dwie pozostałe kobiety. Szczególnie Paulinę, która się zauroczyła i robi wszystko by skraść serce rolnika. Jak widać, bezskutecznie.

"Strasznie współczuje Paulinie. Jako jedyna stara się jak tylko może, a on wybiera jakąś dziewczynę, która nawet nie raczy mu pomoc przy obowiązkach", "Łukasz chce Agatę i powinien określić się niż wodzić pozostałe dziewczyny", "Łukaszek kłamczuszek. Szkoda, że nic więcej nie mogę powiedzieć", "Szkoda, że nie jest szczerzy, jeśli już wybrał... Szkoda tej Pauli", "Jak coś czuje, to dlaczego oszukuje tamte dziewczyny?" - pojawiły się komentarze. "Serce nie sługa... Ale warto poznać się bliżej. W poprzedniej edycji też były takie gromy z jasnego nieba, a potem różnie to wychodziło" - wspominali internauci.

Fani poszli o krok dalej. W dyskusję włączyły się nawet osoby uważające, że para musiała znać się już przed programem. "Przecież Łukasz z Agatą spotykali się wcześniej. Do programu poszli dla show. A Paulina znajdzie jeszcze kogoś lepszego. Trzymam za ciebie kciuki.", "Zachowuje się tak, jakby się znali wcześniej i niczego od niej nie oczekuje" - widnieją komentarze pod fotką na profilu "Rolnik szuka żony".

Wszystkiego z pewnością dowiemy się w kolejnych odcinkach.

Myślicie, że Łukasz zdecyduje się powiedzieć prawdę dziewczynom?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (39)
Zobacz także