Trwa ładowanie...

Widzowie są wzburzeni wyborem ekspertów. Ci się bronią: "Nie robimy nikomu krzywdy"

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to show, które wzbudza ogromne emocje. Widzowie wciąż komentują w sieci dobrane do siebie pary. Podczas bieżącej edycji fani programu są dość mocno wzburzeni decyzjami ekspertów.
Share
Widzowie nie są zachwyceni wyborem ekspertów.
Widzowie nie są zachwyceni wyborem ekspertów.Źródło: Instagram
d1lj9c1

"Ślub od pierwszego wejrzenia" w telewizyjnej ramówce gości już od kilku lat. Każdy sezon, począwszy od pierwszego, na aktualnym skończywszy, wzbudza mnóstwo emocji. I nie ma się chyba czemu dziwić - tak kontrowersyjnego show dawno nie było!

Trzeba mieć odwagę, by zdecydować się na ślub z obcym człowiekiem, a potem stanąć naprzeciw niego i powiedzieć "Tak". A to wszystko pod dodatkową presją, bo pod czujnym okiem kamer. Ryzyko takie podjęli Iga i Karol, Izabela i Kamil oraz Laura i Maciej. Dobór dwóch pierwszych par wzbudził w fanach programu wiele emocji, niekoniecznie tych pozytywnych.

d1lj9c1

Widzowie twierdzą, że z Karolem powinna być Iza, natomiast Igę eksperci powinni sparować z Kamilem. W sieci nie szczędzą gorzkich słów pod adresem ekspertów: "Ale co ma nas zaskoczyć? Że 35-letnia babka z własnym biznesem dostała maminsynka, który myśli tylko o zabawie i grze z kumplami w bilarda? To fakt, zaskoczyło mnie, że można takie osoby ze sobą połączyć" - napisał jeden z fanów o Izie i Kamilu.

"Chyba brak okrzesania i ogłady, gdy wymaga tego sytuacja. Sorry, ale darcie japy czy pokazywanie ''yes, yes, yess' to nie reakcja na stres, tylko brak kultury osobistej. Niech ten Karol ucieka póki czas, bo będzie się musiał wstydzić za nią non stop" - to z kolei krytyczny głos dotyczący związku Igi i Karola.

Według fanów programu to Iza powinna być z Karolem. W rozmowie z portalem Plotek.pl do tych głosów odniosła się Magdalena Chorzewska, psycholog, która brała udział w dopasowywaniu singli. "My badamy osobowość, oczekiwania, ewentualne trudności, schematy myślenia, doboru parterów, patrzymy na ograniczenia i... Karol pomimo wizualnego dopasowania nie pasowałby do Izy. Cieszę się, że format budzi takie zainteresowanie. To oznacza, że wszyscy wykonaliśmy kawał dobrej roboty" - stwierdziła.

d1lj9c1

Polskie celebrytki oszukane "na policjanta". Lewandowska ostrzega

Chorzewska odniosła się również do zarzutów, jakoby eksperci zniszczyli życie niedobranym parom. "Nie robimy nikomu krzywdy" - dodała twardo.

Myślicie, że wszystkim parom uda się stworzyć trwały związek?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1lj9c1

Podziel się opinią

Share
d1lj9c1
d1lj9c1