Trwa ładowanie...

Widzowie rozczarowani finałem "Ameryka Express". "Tak wygrać, to jak przegrać"

Wiele fanów programu nie może pogodzić się z wygraną Oli i Dawida Domańskich. Para nie zaskarbiła sobie sympatii widzów.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Widzowie rozczarowani finałem "Ameryka Express". "Tak wygrać, to jak przegrać"Źródło: Instagram.com
dklkclp
dklkclp

Fakt, że Aleksandra Domańska i jej brat znaleźli się w finale show, był sporym zaskoczeniem. Para w całym programie nie zdobyła ani jednego amuletu. Ponadto aktorka notorycznie narzekała wykonując zadania i nie raz podkreślała, że nie wie dlaczego zgodziła się na udział w tym projekcie. Fani "Ameryki Express" nie ukrywali irytacji zachowaniem celebrytki, o czym często pisali w komentarzach na facebookowym fanpage'u. Gdy okazało się, że w ostatnim odcinku Domańscy wygrali, pokonując "FitLoversów" oraz Macieja Musiałowskiego i Annę Małys, czara goryczy się przelała. Widzowie nie mieli litości dla zwycięzców, którzy byli o wiele mniej zdeterminowani od swoich konkurentów.

"Wiecznie niezadowolona i narzekająca na wszystko Ola wygrała program. Nawet chyba jednego amuletu nie wygrali. Wszystko dostali od innych." - czytamy na Facebooku.

dklkclp

"Domańska powinna przeznaczyć wygrana na odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu psychicznym innych zawodników, którzy musieli wytrzymać z jej paskudnym charakterem. Jak nie odpowiadało jej to, że trzeba się ruszać a warunki są byle jakie to mogła się zgłosić do królowych życia a nie na survival..." - dodała inna fanka, zbierając pod komentarzem sporą ilość polubień.

"Jestem mega zawiedziona... Nie wierzę, że oni wygrali ten program..." - pisała rozczarowana internautka.

"Wygrała osoba, która NAJMNIEJ na to zasłużyła... Tak wygrać, to jak przegrać" - podsumował widz show.

Też jesteście rozczarowani finałem "Ameryka Express"?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dklkclp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dklkclp