Trwa ładowanie...
ycipk-3cdit9

Widzowie rozczarowani finałem "Ameryka Express". "Tak wygrać, to jak przegrać"

Wiele fanów programu nie może pogodzić się z wygraną Oli i Dawida Domańskich. Para nie zaskarbiła sobie sympatii widzów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aleksandra Domańska
Aleksandra Domańska (Instagram.com)
ycipk-3cdit9

Fakt, że Aleksandra Domańska i jej brat znaleźli się w finale show, był sporym zaskoczeniem. Para w całym programie nie zdobyła ani jednego amuletu. Ponadto aktorka notorycznie narzekała wykonując zadania i nie raz podkreślała, że nie wie dlaczego zgodziła się na udział w tym projekcie. Fani "Ameryki Express" nie ukrywali irytacji zachowaniem celebrytki, o czym często pisali w komentarzach na facebookowym fanpage'u. Gdy okazało się, że w ostatnim odcinku Domańscy wygrali, pokonując "FitLoversów" oraz Macieja Musiałowskiego i Annę Małys, czara goryczy się przelała. Widzowie nie mieli litości dla zwycięzców, którzy byli o wiele mniej zdeterminowani od swoich konkurentów.

"Wiecznie niezadowolona i narzekająca na wszystko Ola wygrała program. Nawet chyba jednego amuletu nie wygrali. Wszystko dostali od innych." - czytamy na Facebooku.

ycipk-3cdit9

"Domańska powinna przeznaczyć wygrana na odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu psychicznym innych zawodników, którzy musieli wytrzymać z jej paskudnym charakterem. Jak nie odpowiadało jej to, że trzeba się ruszać a warunki są byle jakie to mogła się zgłosić do królowych życia a nie na survival..." - dodała inna fanka, zbierając pod komentarzem sporą ilość polubień.

"Jestem mega zawiedziona... Nie wierzę, że oni wygrali ten program..." - pisała rozczarowana internautka.

"Wygrała osoba, która NAJMNIEJ na to zasłużyła... Tak wygrać, to jak przegrać" - podsumował widz show.

ycipk-3cdit9

Też jesteście rozczarowani finałem "Ameryka Express"?

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3cdit9

ycipk-3cdit9
ycipk-3cdit9