Trwa ładowanie...
d3uo2lm

"Ameryka Express": Znamy zwycięzców programu!

Finał "Ameryka Express" już za nami. Uczestnicy hitu TVN do samego końca nie dawali za wygraną. Zobaczcie, która para ostatecznie zwyciężyła program.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Znamy zwycięzców "Ameryka Express"
Znamy zwycięzców "Ameryka Express" (East News, Fot: East News)
d3uo2lm

W 13. odcinku "Ameryka Express" uczestnicy stanęli przed zadaniami, które wyłoniły zwycięską parę. O wygraną rywalizowali: Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, Maciej Musiałowski i Anna Małysa oraz Aleksandra i Dawid Domańscy.

ZOBACZ TAKŻE: Fit Lovers o krytyce: "To było poza nami. Mieliśmy dużego farta"

Ostatecznie program wygrali Aleksandra i Dawid Domańscy.

d3uo2lm

- Od początku, kiedy tu przyjechaliśmy, wiedziałem, że to właśnie my wygramy ten program. I tego chciałbym nauczyć innych, żeby wierzyli w siebie i myśleli pozytywnie - mówił w finałowym odcinku "Ameryka Express" Dawid Domański.

Zwycięzcom gratulujemy!

Wymagającą trasę przez Amerykę Południową próbowało od początku programu pokonać osiem par: Filip Chajzer wraz z ojcem Zygmuntem Chajzerem, Aleksandra Domańska z bratem Dawidem Domańskim, Tomasz Karolak wraz z kolegą Jakubem Urbańskim, duet „Fit Lovers”: Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, Maciej Musiałowski wraz z koleżanką Anną Małysą, Magda Steczkowska z mężem Piotrem Królikiem, Lara Gessler i jej przyjaciel Piotr Sałata, Katarzyna Meller z przyjaciółką Moniką Zagajską.

d3uo2lm

Podziel się opinią

Share
d3uo2lm
d3uo2lm