Trwa ładowanie...

"Ameryka Express": Znamy zwycięzców programu!

Finał "Ameryka Express" już za nami. Uczestnicy hitu TVN do samego końca nie dawali za wygraną. Zobaczcie, która para ostatecznie zwyciężyła program.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Ameryka Express": Znamy zwycięzców programu! Źródło: East News, fot: East News
d155u2p

W 13. odcinku "Ameryka Express" uczestnicy stanęli przed zadaniami, które wyłoniły zwycięską parę. O wygraną rywalizowali: Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, Maciej Musiałowski i Anna Małysa oraz Aleksandra i Dawid Domańscy.

ZOBACZ TAKŻE: Fit Lovers o krytyce: "To było poza nami. Mieliśmy dużego farta"

Ostatecznie program wygrali Aleksandra i Dawid Domańscy.

- Od początku, kiedy tu przyjechaliśmy, wiedziałem, że to właśnie my wygramy ten program. I tego chciałbym nauczyć innych, żeby wierzyli w siebie i myśleli pozytywnie - mówił w finałowym odcinku "Ameryka Express" Dawid Domański.

d155u2p

Zwycięzcom gratulujemy!

Wymagającą trasę przez Amerykę Południową próbowało od początku programu pokonać osiem par: Filip Chajzer wraz z ojcem Zygmuntem Chajzerem, Aleksandra Domańska z bratem Dawidem Domańskim, Tomasz Karolak wraz z kolegą Jakubem Urbańskim, duet „Fit Lovers”: Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, Maciej Musiałowski wraz z koleżanką Anną Małysą, Magda Steczkowska z mężem Piotrem Królikiem, Lara Gessler i jej przyjaciel Piotr Sałata, Katarzyna Meller z przyjaciółką Moniką Zagajską.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d155u2p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d155u2p
d155u2p