Widzowie "Dzień Dobry TVN" muszą uzbroić się w cierpliwość. Rozenek szybko nie wróci

Małgorzata Rozenek-Majdan nie prędko wróci na kanapę "Dzień Dobry TVN"
Małgorzata Rozenek-Majdan nie prędko wróci na kanapę "Dzień Dobry TVN"
Źródło zdjęć: © AKPA
Magdalena Sawicka

30.08.2022 14:33, aktual.: 30.08.2022 16:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Rozenek-Majdan ma już za sobą debiut w "Dzień Dobry TVN". O rolę prowadzącej w śniadaniowym show starała się od dawna. Okazuje się jednak, że na kolejny występ "Perfekcyjnej pani domu" widzowie będą musieli nieco poczekać.

W poniedziałek 29 sierpnia Małgorzata Rozenek-Majdan zadebiutowała w roli prowadzącej "Dzień Dobry TVN". Jej telewizyjnym partnerem został Krzysztof Skórzyński. Ponoć gwiazda o tę posadę starała się od dłuższego czasu. - Długo przygotowywałam się do tego momentu, mocno zastanawiając się jak najlepiej się z Państwem przywitać. Pytałam najlepszych dziennikarzy w tym kraju. Mieli świetne pomysły, ale pomyślałam, że powiem wprost i z serca: Dzień dobry! Strasznie się cieszę, że jestem dzisiaj tu z Państwem - powiedziała celebrytka tuż po 9. rano.

Ostatecznie Małgorzata Rozenek-Majdan była jednak nieco zestresowana, a przez zbytni entuzjazm zaliczyła małą wpadkę w rozmowie z obsadą serialu "Papiery na szczęście".

- Producenci są zadowoleni, że wszystko się udało, nie było żadnego dużego potknięcia. Małgorzata Rozenek-Majdan miała i ma zły PR. Na pewno dotykają ją negatywne komentarze na profilach społecznościowych "Dzień dobry TVN". [...] Jak na osobę, która głównie odpowiadała na pytania, a tutaj zadawała pytania, to naprawdę sobie poradziła. Ona jest wytrawnym graczem. Jasne, że było dużo stresu. Krzyśkowi było łatwiej poradzić sobie z presją telewizji na żywo. Gosia musiała poradzić sobie dodatkowo z presją oczekiwań, które wobec niej są. Stanęła jednak na wysokości zadania - powiedział informator portalu Wirtualnemedia.pl.

Widzowie muszą jednak uzbroić się w cierpliwość. Nie prędko przekonają się o tym, czy "Perfekcyjną Panią Domu" zjadła trema debiutantki, czy też może nie najlepiej sprawdza się w programie na żywo. Kolejny występ Małgorzaty Rozenek-Majdan w roli współprowadzącej "Dzień Dobry TVN" będzie miał miejsce najprawdopodobniej dopiero 10 września, czyli niemal dwa tygodnie od debiutu.

- Wstępnie kolejne wydanie z Rozenek-Majdan i Skórzyńskim jest planowane na 10 września. Mają taką dłuższą przerwę, a potem będą mieli częściej wydania. Pracuje im się razem bardzo fajnie, ale jeszcze trochę czasu zajmie "złapanie flow", który mają inne pary dłużej ze sobą pracujące. Nic nie wiem o kolejnych próbach kamerowych w tym okresie. Przygotowania do konkretnego odcinka trwają cały dzień poprzedzający program. Odbywa się wtedy duże kolegium. Jest omawianie tematów, wejść na żywo i konkretnych fragmentów programu - zdradził rozmówca serwisu Wirtualnemedia.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (112)
Zobacz także