Widzka zrugała Prokopa w programie na żywo. Prowadzący "Dzień Dobry TVN" gęsto się tłumaczył

Widzka była czujna. Prokop przyłapany na gorącym uczynku
Widzka była czujna. Prokop przyłapany na gorącym uczynku
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

06.02.2023 20:44, aktual.: 06.02.2023 21:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Widzowie "Dzień Dobry TVN" mogą od jakiegoś czas na bieżąco komentować program. To świetna możliwość pozwalająca na interakcję z prowadzącymi. Jednak czasem generuje ona niezręczne sytuacje. Przekonał się o tym Marcin Prokop. Tłumaczeniom nie było końca.

Kanały telewizyjne dążą do jak największego przywiązania do siebie widzów. W mediach społecznościowych obecne są profile ulubionych programów czy prezenterów, gdzie cały czas trwa interakcja z odbiorcami.

TVN jakiś czas temu poszedł jeszcze dalej. Teraz widzowie mogą komentować na bieżąco poczytania prowadzących i gości w studiu "Dzień Dobry TVN". Wiadomości od fanów przed telewizorami czyta m.in. Robert Stockinger, co jak się okazuje, prowadzi do zabawnych sytuacji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Przekonał się o tym Marcin Prokop, który podpadł pani Janinie.

- Ta chusteczka, którą pan wycierał ręce, to jednak proszę wrzucić do kosza, a nie za kwiatki na blacie kuchennym. Panie Marcinie, ja to widziałam - napisała widzka.

Prowadzący "Dzień Dobry TVN" zaczął się gęsto tłumaczyć.

- Normalnie w każdym polskim domu kosz znajduje się pod zlewem. W naszym domu jednakowoż jakiś architekt postanowił przesunąć go odrobinę w lewo. Nie miałem dostępu do należnego mi śmietnika - mówił dziennikarz.

I pewnie na tym sprawa mogłaby się skończyć, jednak najwyraźniej Prokopa gryzło sumienie.

- Wykonałem ten gest, wiedząc, że tu nie zginie i jak skończę program, poszukam na spokojnie śmietnika i będę mógł oczyścić atmosferę. Mam nadzieję, że te wyjaśnienia okazały się przekonujące, pani Janino. Bardzo dziękuję za zwrócenie mi uwagi - podziękował prowadzący "Dzień Dobry TVN".

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozmawiamy o prawdopodobnie najlepszym serialu 2023 roku (sic!), załamujemy ręce nad Złotymi Malinami i nominacjami do Oscarów, a także przeżywamy rozstanie Shakiry i Gerarda Pique. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (66)
Zobacz także