Trwa ładowanie...
danuta stenka
03-06-2011 16:08

[wideo] Poznaj przeszłość Danuty Stenki

[wideo] Poznaj przeszłość Danuty Stenki
d4a785l
d4a785l

Widziano ją w otoczeniu kordonu policji na Wawelu. Czyżby znana aktorka wpadała w jakieś kłopoty? Danuta Stenka zdradza szczegóły całego zamieszania dość lapidarnie, przyznając, że „męża i ją łączy dość bogata przeszłość”...

W najnowszym thrillerze "Uwikłanie" aktorka gra cyniczną żonę zamordowanego w nietypowy sposób Telaka (Krzysztof Globisz)
. Spokój z jakim przyjmuje wiadomość o śmierci męża, obu śledczym- Szackiej (Maja Ostaszewska) i Smolarowi (Marek Bukowski)
, wydaje się dość podejrzany...

Oprócz Danuty Stenki w zagadkową sprawę kryminalną uwikłani zostają także inni znani aktorzy – Andrzej Seweryn, jako biznesmen od „brudnej roboty”, mający wsparcie w podwładnym - Igorze (Krzysztof Pieczyński). Olgierd Łukaszewicz – psychiatra lubujący się w kontrowersyjnej terapii metodą Hellingera, Krzysztof Stroiński, któremu nie obce jest życie na podsłuchu oraz Piotr Adamczyk jako mąż ostrej prokurator Szackiej.

Lubiani przez widzów i profesjonalni aktorzy to, jak twierdzi sam reżyser Jacek Bromski podstawa dobrego kina: „To bardzo wpływa na końcową jakość filmu, bo mamy wyraźne osobowości w najmniejszych rolach, kogoś na kim można oko zawiesić, każda scena jest przez to ciekawsza”. Reżyser nie mylił się. Doborową obsadę doceniła sam Andrzej Wajda, który po pokazie filmu przyznał: „Tutaj grają można powiedzieć najlepsi, wiedzą co grają i grają pięknie”.

Najnowszy thriller w reżyserii Jacka Bromskiego „Uwikłanie”, trzyma w napięciu do ostatniej sceny. Okazuje się, że informacja jest najpotężniejszą z broni, a wiedza o ludzkich słabościach - najlepszą polisą na życie.

"Uwikłanie" - film, który głośno mówi o tym, o czym strach rozmawiać nawet szeptem. Już od 3 czerwca w kinach!

d4a785l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4a785l