Trwa ładowanie...
d25w26u

"Wiadomości" znowu najlepsze? Przynajmniej w opinii Telewizji Polskiej

W środowym wydaniu głównego serwisu informacyjnego TVP Danuta Holecka nie kryła radości. Jak się okazuje, "Wiadomości" po raz kolejny były najczęściej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju. Nie zabrakło również ataku na badania przygotowane przez Nielsen.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Wiadomości" zdeklasowały konkurencję
"Wiadomości" zdeklasowały konkurencję (PAP)
d25w26u

Według badań prowadzonych przy pomocy Modelu Oglądalności Rzeczywistej wtorkowe wydanie "Wiadomości" zdeklasowało konkurencyjne serwisy. Telewizja Polska chwali się, że jej czołowy serwis informacyjny obejrzało 3,430 mln widzów. Na drugim miejscu znalazły się "Fakty" TVN, które obejrzało 2,554 mln widzów.

Tradycyjnie dane przygotował również ośrodek Nielsen Audience Measurement. Jednak według TVP są one nieprawdziwe, ponieważ zaniżają wynik o prawie 600 tys. widzów. Jak mogliśmy usłyszeć w materiale, to nie pierwszy raz, kiedy badania Nielsen budzą ogromne kontrowersje.

Co ciekawe, Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji poinformowała dziś, że rozpoczyna tzw. dialog techniczny, którego celem jest stworzenie projektu niezależnych badań telemetrycznych i audiometrycznych.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d25w26u

Podziel się opinią

Share

d25w26u

d25w26u