Wiadomo, co się stanie z postacią Barbary Kurdej-Szatan w "M jak miłość"

Barbara Kurdej-Szatan straciła pracę w "M jak miłość"
Barbara Kurdej-Szatan straciła pracę w "M jak miłość"
Źródło zdjęć: © AKPA
Karolina Stankiewicz

15.11.2021 07:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Barbara Kurdej-Szatan straciła pracę w "M jak miłość" po emocjonalnym wpisie, w którym skrytykowała straż graniczną. Wiadomo, co się stanie z jej postacią.

Barbara Kurdej-Szatan nie opanowała swoich emocji po tym, jak zobaczyła w internecie nagranie, na którym straż graniczna brutalnie traktuje uchodźców na oczach dzieci. Opublikowała dość wulgarny post, w którym nazwała funkcjonariuszy "mordercami". Po jej słowach wybuchła afera. Aktorka usunęła wpis i przeprosiła za swoje słowa, choć zaznaczyła, że były one reakcją na konkretną sytuację, którą zobaczyła na nagraniu.

Przeprosiny nie wystarczyły. Do prokuratury spłynęło zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa, a Jacek Kurski napisał na Twitterze, że TVP zrywa współpracę z aktorką i nie zobaczymy jej już w "M jak miłość".

Co zatem stanie się z graną przez nią postacią? Scenarzyści już mają pomysł.

Jak donosi "Fakt", grana przez Barbarę Kurdej-Szatan Joanna Chodakowska zostanie emigrantką: - Ostatni raz aktorka była na planie "M jak miłość" pod koniec czerwca przed dłuższą przerwą wakacyjną ekipy. Zrealizowany został wtedy 1619. odcinek (emisja 6 grudnia), w którym bohaterka po utracie pracy, ale i zaręczynach z ukochanym Leszkiem (Sławek Uniatowski) postanawia ponownie wyjechać do Francji – powiedziała "Faktowi" Karolina Baranowska z produkcji "M jak miłość" – Ze względów aktorskich i dramaturgicznych wątek został napisany już w maju, więc takie jest zawieszenie.

Wygląda więc na to, że scenarzyści nie będą musieli dodatkowo się wysilać, by pozbyć się tej postaci z serialu. Po prostu zostawią ją we Francji.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (94)
Zobacz także