Trwa ładowanie...
d11oekh

"Westworld" odcinek 2 – opis epizodu "Chestnut". Co się wydarzyło?

Za nami drugi odcinek nowego serialowego hitu telewizji HBO – „Westworld”. Pierwsza odsłona produkcji spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony widzów. Przerażająca opowieść o futurystycznym parku rozrywki zaczyna nabierać tempa. W najnowszym odcinku serialu pojawiły się kolejne postaci, które mogą odegrać znaczącą rolę. Co wydarzyło się w drugim epizodzie „Westworld”? Zobacz jego krótki opis! Uwaga! Tekst zawiera spoilery.
Share
"Westworld" odcinek 2 – opis epizodu "Chestnut". Co się wydarzyło?
Źródło: Materiały prasowe
d11oekh

Drugi odcinek „Westworld” nosi nazwę „Chestnut”, a jego reżyserem jest Richard J. Lewis. Scenariusz epizodu opracowali natomiast Jonathan Nolan oraz Lisa Joy. Przypomnijmy, że przed tygodniem w premierowej odsłonie serialu widzowie zapoznali się z nowoczesnym parkiem rozrywki obsługiwanym przez roboty. Goście przybyli do „Westworld” mogą bez żadnych konsekwencji spełniać wszystkie swoje najkrwawsze żądze. Pewnego dnia pracownicy parku zauważają, że androidy zaczynają dziwnie się zachowywać. Dochodzi do swojego rodzaju buntu maszyn, który wywołany zostaje wadliwą aktualizacją oprogramowania.

"Westworld" odcinek 2 – co działo się w epizodzie "Chestnut"?

Do parku „Westworld” przybywają William i Logan. Ten pierwszy nie potrafi nadziwić się, jak jego towarzysz znęca się nad tutejszymi gospodarzami. William zaczyna interesować się Dolores.

d11oekh

Pracownicy „Westworld” bacznie obserwują zachowanie robotów. W nocy Dolores wykopuje na swoim podwórku schowaną broń. Bohaterka zdradza Maeve (szefowej domu publicznego) słowa, jakie wyszeptał jej Peter, zanim został złapany przez twórców parku. Po tym wydarzeniu Maeve zaczyna dziwnie się zachowywać. Dostrzegają to włodarze „Westworld”, którzy mając na uwadze spadek jej popularności wśród gości, decydują się skorygować jej emocje.

Tymczasem w głębi parku grasuje tajemniczy człowiek w czerni. Mężczyzna przesłuchuje córkę jednego z gospodarzy. Bohater zamierza odkryć najbardziej skrywane sekrety „Westworld”. Wynajmuje on do pomocy groźnego recydywistę Lawrence’a.

Programista Lee Sizemore chce przekonać pozostałych pracowników do swojej nowej teorii. Nie zgadza się z nią jednak szef parku – Robert Ford.

"Westworld" odcinek 2 – gdzie oglądać? Kiedy premiera następnego epizodu?

Druga odsłona „Westworld” została wyemitowana dziś o godzinie 3:00 nad ranem na antenie telewizji HBO. Powtórkę zaplanowano na godzinę 20:10. Wszystkie epizody serialu dostępne są na platformie HBO GO. Kolejny odcinek „Westworld” będzie nosić nazwę „The Stray” i pojawi się w telewizji za tydzień w poniedziałek we wczesnych godzinach porannych.

d11oekh

Podziel się opinią

Share
d11oekh
d11oekh