Trwa ładowanie...

Weronika Rosati zagra w "Nie z tego świata"

Share
Weronika Rosati zagra w "Nie z tego świata"
Źródło: AKPA
dp32whh

Weronika Rosati odnosi co raz to większe sukcesy w Hollywood. Obecnie ma zagrać w 11. Sezonie serialu "Supernatural", czyli "Nie z tego świata". Wiadomością aktorka pochwaliła się zamieszczając na Instagramie zdjęcie z reżyserem produkcji.

Rosati dołączyła do obsady "Supernatural". Ma wcielić się w postać francuskiej agentki Delphine Sydoux. Interesujący jest fakt, że nie jest to rola epizodyczna, ale rozpisana na kilka odcinków. Radością z pracy w serialu podzieliła się na Instagramie.

- Na planie "Nie z tego świata" z reżyserem "Gorączki sobotniej nocy" Johnem Badhamem" - podpisała zdjęcie z twórcą produkcji.

(fot. Instagram)

dp32whh

To nie pierwsza polska aktorka, która zagrała w tym serialu. W 10. sezonie wystąpiła u boku głównych bohaterów Iza Miko. Rosati natomiast do tej pory można było oglądać ją między innymi w takich tytułach, jak "Detektyw" i "Luck".

To zdecydowanie dobry czas dla Weroniki. W tym roku do kin trafi film "USS Idianapolis: Men of courage", w którym zagrała u boku samego Nicolasa Cage'a. Aktorka wraca także niebawem do kraju, żeby rozpocząć pracę na planie "Strażaków" i ma kolejne wyzwanie – dostała rolę w nowym polsatowskim serialu "Powiedz tak". Gratulujemy!

Zobacz także:Weronika Rosati o pracy i pobycie w USA

dp32whh

Podziel się opinią

Share
dp32whh
dp32whh