Weronika Rosati wyleguje się na plaży. I nie jest sama

Weronika Rosati uwielbia wygrzewać się na plaży (AKPA)
Weronika Rosati uwielbia wygrzewać się na plaży (AKPA)

03.10.2021 17:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Weronika Rosati korzysta z uroków słońca w Los Angeles. Aktorka odpoczywa na plaży w towarzystwie ukochanej osoby. Ależ piękny widok.

Weronika Rosati to aktorka, która na stałe mieszka w Los Angeles i właśnie tam skrupulatnie rozwija swoją karierę. Niespełna cztery lata temu została mamą Elizabeth Valentiny. Córeczka aktorki jest owocem burzliwego związku z ortopedą Robertem Śmigielskim. Już na początku 2019 r. Rosati wyznała, że mężczyzna stosował wobec niej przemoc.

Za celebrytką trudny czas. Gwiazda twierdzi, że od samego początku musiała zawalczyć o dobro i przyszłość swojego ukochanego dziecka. Dziś aktorka cieszy się większym spokojem i docenia proste chwile. Ostatnio opublikowała na Instagramie post, który jest tego doskonałym przykładem.

"Bywają takie momenty w życiu, których nie zamieniłabym na żadne skarby świata. Dziś był taki dzień. Jestem mega wdzięczna za każdą taką chwilę" - wyznaje gwiazda.

Rosati wyleguje się na plaży i korzysta z uroków natury. W odpoczynku towarzyszy jej oczywiście ukochana córeczka. Dziewczynka jest mocno wtulona w mamę. Popatrzcie tylko na ten piękny obrazek.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także