Weronika Rosati dodała pierwsze zdjęcie po tym, jak ogłosiła decyzję sądu. Wymowne

Weronika Rosati porozumiała się z byłym partnerem
Weronika Rosati porozumiała się z byłym partnerem
Źródło zdjęć: © AKPA

25.02.2021 20:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Za Weroniką Rosati długie miesiące walki z eks. Gwiazda zabiegała o to, by sąd pozbawił ojca Elizabeth praw rodzicielskich, a także by wciąż obowiązywał zakaz zbliżania się Śmigielskiego do niej i wspólnego dziecka.

Weronika Rosati dodała na swoim instagramowym profilu zdjęcie, które podpisała: "Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń". Wbrew pozorom to nie tylko ładnie brzmiący slogan, ale być może również motto gwiazdy, która nie dość, że pracuje na planie serialu w USA, to jeszcze dla dobra córki, na tyle, na ile jest to możliwe, pogodziła się z byłym partnerem. Przynajmniej przed sądem.

"Tak, potwierdzam informacje dotyczące ugody w sprawie o zakaz zbliżania w USA. Przed sądem w Los Angeles została zawarta ugoda pomiędzy mną a Robertem Śmigielskim z uwagi na dobro dziecka. Treść ugody objęta jest tajemnicą. Oczywistym zatem jest, że sąd prowadzący sprawę umorzył prowadzone postępowanie w związku z zawarciem ugody" - stwierdziła Weronika Rosati w krótkim oświadczeniu przesłanym do WP.

Wygląda na to, że walka ze Śmigielskim może wreszcie się zakończyć, a przynajmniej na jakiś czas przystopować. Wszystko dla dobra Elizabeth.

Czyżby zdjęcie lekko uśmiechniętej aktorki i opis umieszczony na jej instagramowym profilu były podsumowaniem trudnych chwil, które są już za Rosati i jej córką?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (17)
Zobacz także