Trwa ładowanie...
25-01-2010 16:49

Weronika Rosati gwiazdorzy na planie?

Share
Weronika Rosati gwiazdorzy na planie?Źródło: TVN
d4n8gbo

[

]( http://www.efakt.pl )
Choć podbicie Hollywood ma na razie tylko w planach, to podczas zdjęć Weronika Rosati zachowuje się jakby brała 20 milionów dolarów za film. I to pomimo tego, że w serialu "Majka" gra rolę raczej drugoplanową

d4n8gbo

- Ona cały czas marudzi, to już się staje uciążliwe - opowiada Faktowi osoba pracująca na planie serialu.

- A to z włosami coś jej zrobili nie tak, a to makijaż jest nie w porządku. Wszystko jej przeszkadza - dodaje nasze źródło, które podkreśla, że z innymi aktorami na planie produkcji nie ma takich problemów.

Weronika z pewnością jest jednak aktorką doświadczoną, bo występowała już w wielu produkcjach, zdaje więc sobie sprawę z tego, że na gwiazdorski wizerunek trzeba ciężko zapracować.

No i że gwiazda nie może obojętnie przechodzić obok problemów tak istotnych, jak źle ułożone włosy czy nieodpowiednio nałożony puder. W końcu te elementy stanowią w wielkim stopniu o tym, jak gwiazda będzie odbierana.

Ciekawe tylko, co będzie, gdy Rosati dostanie swoją pierwszą pierwszoplanową rolę w dużej produkcji. Mamy nadzieję, że będzie już wtedy gwiazdą tak wielkiego formatu, że nie będzie jej się chciało stroić fochów...

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

window.open(this.href);return false;">Jolie i Pitt się rozstali!

d4n8gbo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4n8gbo
d4n8gbo