Trwa ładowanie...
Megafon.pl
timeless

Ważą się losy popularnych seriali. Co zdecydowali twórcy?

Stacja NBC ujawniła swe plany wobec kilku seriali. Dobre wieści mamy dla fanów "Blindspot. Mapa zbrodni". Niestety widzowie "Timeless" i "Ostatniego prawdziwego mężczyzny" będą musieli pożegnać się z produkcjami.

Share
Ważą się losy popularnych seriali. Co zdecydowali twórcy?
Źródło: Materiały prasowe
d1yuqe1

"Blindspot. Mapa zbrodni" to historia cierpiącej na amnezję kobiety, która zostaje znaleziona naga na Times Square. Jej ciało niemal w całości pokryte jest tatuażami. To dzięki nim bohaterka powoli odkrywa swoją przeszłość. Jak się okazuje, rysunki, teksty i liczby to nie tylko wskazówki, które prowadzą do ustalenia tożsamości tajemniczej Jane Doe (Jaimie Alexander), ale również klucz do rozwiązania wielu zagadek kryminalnych. Cykl doczeka się trzeciej odsłony.

Zaledwie po jednym sezonie zniknie seria science fiction "Timeless" opowiadająca o trójce bohaterów - naukowcu (Malcolm Barrett)
, żołnierzu (Matt Lanter)
i profesor historii (Abigail Spencer) - podróżujący w czasie do kluczowych wydarzeń w dziejach USA, by powstrzymać pewnego niebezpiecznego kryminalistę (Goran Visnjic).

d1yuqe1

Stacja postanowiła też po 6 sezonach zrezygnować z kontynuacji sitcomu "Ostatni prawdziwy mężczyzna" z Timem Allenem w roli głowy rodziny Baxterów.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d1yuqe1

Podziel się opinią

Share
d1yuqe1
d1yuqe1