Trwa ładowanie...

Waleczni bracia Winchester powracają!

Share
Waleczni bracia Winchester powracają!
Źródło: TVN
d42hsox

Waleczni bracia Winchester z serialu <a href="http://teleshow.wp.pl/nie-z-tego-swiata-6029541159940737c">Nie tego świata</a> rozwiążą kolejne tajemnicze sprawy, za którymi będą stały stworzenia nie z tej ziemi!

11 maja telewizja TVN 7 rozpoczęła emisję trzeciego sezonu. Nowe odcinki emitowane są od poniedziałku do piątku o godzinie 16.00.

Historia „Nie z tego świata” rozpoczyna się dwadzieścia dwa lata temu, kiedy Mary Winchester została zamordowana przez tajemniczego demona. John poprzysiągł wtedy zemstę i wychował synów na wojowników. Przekazał chłopcom swoją wiedzę na temat istot nadprzyrodzonych i sposobu ich zabijania.

Dean podziela obsesję ojca, ale młodszy z braci ma dość niebezpiecznego i pełnego przemocy trybu życia. Wyjeżdża, aby podjąć studia prawnicze i nigdy nie wrócić do rodzinnego domu.

d42hsox

Los jednak chciał inaczej. John zaginął w trakcie jednej ze swoich łowieckich wypraw i Dean poprosił Sama o pomoc. Bracia wspólnie przemierzają kraj, zmagając się po drodze z niezwykłymi stworami i ze sobą nawzajem. Odnajdują ojca dosłownie w ostatniej chwili.

John walczy właśnie z demonem, który zabił jego żonę. I chociaż Dean i Sam natychmiast śpieszą z pomocą, przerażająca zjawa ucieka. Przedtem jednak wyznaje, że ma plany wobec Sama i wszystkich dzieci jemu podobnych.

Misja Winchesterów nie została zakończona. Czeka ich jeszcze wiele starć z istotami nadprzyrodzonymi, zanim w końcu spotkają demona odpowiedzialnego za śmierć Mary i pomieszają mu szyki.

Serial emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 16.00 w telewizji TVN 7.

d42hsox

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d42hsox
d42hsox