Trwa ładowanie...
pierwsza miłość
02-07-2010 14:54

Wakacyjne zmiany w serialu "Pierwsza Miłość"

Scenarzyści serialu postanowili przenieść część wątków do niewątpliwe pięknego latem Wadlewa. To tam po rozstaniu z Lucyną postanowi przeprowadzić się Bartek, aby podjąć pracę lekarza.

Wakacyjne zmiany w serialu "Pierwsza Miłość"Źródło: Telewizja Polsat
d28i6m7
d28i6m7

Nowa sesja zdjęciowa ruszyła pełną parą. Na jesieni na widzów czeka wiele zmian i nowości. W Pierwszej Miłości pojawi się nowa postać Ewelina. W tej roli zobaczymy Magdalenę Górską, która szerszej widowni znana jest z seriali, takich jak Kryminalni czy Pensjonat Pod RóżąRóżą.

Życie na wsi okaże się jednak trudniejsze niż myślał. Brak odpowiedniego sprzętu, pielęgniarka lecząca domowymi sposobami oraz zrujnowany gabinet szybko sprawią, że jego entuzjazm zgaśnie. Dopiero romantyczne spotkanie z uroczą blondynką sprawi, że życie na wsi nabierze kolorów.

Ewelina Kłosek to 27-letnia absolwentka pomaturalnego zaocznego studium bibliotekarskiego. Z zamiłowania jest polonistką. Pracuje w Bibliotece przy Szkole Podstawowej w Wadlewie. Jej pasją jest kultura i pisanie wierszy. Chciałaby organizować wieczorki poetyckie, na których gościnnie pojawiałyby się znani pisarze i filmowcy. Romantyczna dusza dziewczyny doskonale czuje się w Wadlewie. Mimo to chciałaby na jakiś czas wyjechać do miasta, zakochać się i wyjść za mąż.

Czy Ewelina wyjedzie z Wadlewa? A może to właśnie Bartek będzie jej wielką szansą na miłość? O tym przekonamy się dopiero po wakacjach.

Czytaj więcej: Pierwsza miłość

d28i6m7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d28i6m7