Trwa ładowanie...

W "Ślubie od pierwszego wejrzenia" jej nie wyszło. Szybko znalazła pocieszenie

Stanęła na ślubnym kobiercu i powiedziała "tak" mężczyźnie, którego nigdy wcześniej nie widziała. Telewizyjny eksperyment ostatecznie nie wyszedł. Agata jednak nie próżnuje i publikuje zdjęcia z innym uczestnikiem.

Share
W "Ślubie od pierwszego wejrzenia" jej nie wyszło. Szybko znalazła pocieszenie
Źródło: Facebook.com
d4gpmx8

"Ślub od pierwszego wejrzenia", który emitowany jest na antenie TVN od trzech edycji, cieszy się niesłabnącą popularnością. Miliony telewidzów zasiada przed telewizory, aby obserwować losy małżeństw.

Uczestnicy decydują się wziąć ślub z nieznajomą osobą, później siebie poznają. Nie wszystkim wychodzi. Agata nie miała szczęścia, a jej związek z Maciejem okazał się pewnego rodzaju nieporozumieniem.

Agata na Instagramie opublikowała zdjęcie z Jackiem, który wziął udział w pierwszej edycji show TVN. Internautom dało to jasny znak, którego jednoznacznie nie potwierdza. "No zdradźcie nam prawdę" - nalegają internauci. Agata odpisuje: "Wszystko w swoim czasie".

d4gpmx8

"Każda chwila może być szczęśliwa. Wystarczy znaleźć się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim towarzystwie" - okrasiła selfie romantycznym opisem.

"Jacek spoko gość" - reagują fani, a uczestniczka się z tym całkowicie zgadza.

Wcześniej pojawiła się fotka z jeszcze innymi uczestnikami. Nikomu z nich się nie udało, a program potraktowali jako ciekawą przygodę.

d4gpmx8

Podziel się opinią

Share
d4gpmx8
d4gpmx8