Trwa ładowanie...

W show nie mogli oderwać od siebie rąk. Zaskoczyli absolutnie wszystkich

Za nami drugi sezon "Too hot to handle", który rozpalił widzów Netfliksa do czerwoności. Uczestnicy łamali wszystkie zasady z taką częstotliwością, jakiej jeszcze nie widzieliśmy. Co stało się z parą Emily i Cam? Będziecie w szoku.

Share
Emily i Cam z "Too hot to handle" - co dzieje się z nimi po programie
Emily i Cam z "Too hot to handle" - co dzieje się z nimi po programieŹródło: Materiały prasowe
d2cmary

Netflix ma swój niekwestionowany hit i jest nim show "Too hot to handle", w którym uczestnicy mają zakaz jakichkolwiek kontaktów intymnych, seksualnych. Nie mogą się całować, zaspokajać, a tym bardziej uprawiać seksu. Złamanie zasad wiąże się z utratą sporych pieniędzy z puli przeznaczonej dla zwycięzcy. Uczestnicy drugiej edycji "Too hot..." łamali te zasady na potęgę, tracąc połowę ze 100 tys. dolarów, które mogli zgarnąć.

Najwięcej pieniędzy grupa straciła przez Emily i Cama, którzy nie mogli się powstrzymać od zbliżeń. Finansowe kary spływały co rusz, aż w finałowym odcinku zostało już "tylko" 55 tys. dolarów. Para utrzymywała, że ich "kontakty" są niezbędne do stworzenia trwałej relacji. I co z tego wyszło?

Zobacz: "Myślałam, że mnie nie wybierzesz". Szczera rozmowa Marlenki z Robertem Kochankiem

Cam i Emily w willi "Too hot to handle" sparowali się ze sobą już pierwszego dnia. Temperatura między nimi rosła z każdą godziną i było jasne, że ta para będzie łamać co chwilę zasady. Emily i Cam nie mogli się powstrzymać od intymnych kontaktów przed kamerami rozstawionymi w willi.

d2cmary

Do finału dotrwali jako para, co było sporym zaskoczeniem i dla nich samych, i dla pozostałych uczestników, którzy byli przekonani, że to tylko krótka fascynacja.

Netflix dał widzom kilka dni na to, by obejrzeli wszystkie dostępne odcinki drugiego sezonu "Too hot to handle". Uczestnicy dochowali tajemnicy i długo wstrzymywali się z informowaniem swoich licznych fanów, co działo się w ich życiu prywatnym po programie. Netflix dał im zielone światło i mogą ujawniać, czy dalej są w związkach, które narodziły się w programie.

Co więc zadziało się między Emily i Camem? Para dalej jest razem. Ba, co najciekawsze - wspólnie wynajęli mieszkanie.

- Od opuszczenia willi jesteśmy praktycznie nierozłączni. Emily przyjechała do mnie, pomieszkaliśmy razem, a potem spakowałem wszystkie swoje rzeczy i wprowadziłem się do naszego wspólnego miejsca. Od zakończenia show nie spędziliśmy wielu dni osobno - przyznał Cam w specjalnym wideo opublikowanym na instagramowym profilu "Too hot to handle".

d2cmary

- Jesteśmy już prawie jak małżeństwo. Wszystko o sobie wiemy - komentował.

Udział w programie przyniósł tej parze potężną popularność. Dzisiaj Emily ma 1,1 mln obserwatorów na Instagramie. Cam nieco mniej - milion. O kontrakty reklamowe nie muszą się martwić.

d2cmary

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2cmary
d2cmary