Trwa ładowanie...

"W serialu "Westworld" Ramin Djawadi wykorzystał własną aranżację utworu "Back to Black" – znamy odpowiedź na pytanie z teleturnieju "Milionerzy"

"W serialu "Westworld" Ramin Djawadi wykorzystał własną aranżację utworu "Back to Black" – takie pytanie w czwartek usłyszał jeden z uczestników programu "Milionerzy". Sprawdzamy, jaka była prawidłowa odpowiedź.

"W serialu "Westworld" Ramin Djawadi wykorzystał własną aranżację utworu "Back to Black" – znamy odpowiedź na pytanie z teleturnieju "Milionerzy"Źródło: PAP
d2i2yo3
d2i2yo3

"W serialu "Westworld" Ramin Djawadi wykorzystał własną aranżację utworu "Back to Black" – "Milionerzy" odpowiedź

W czwartek w programie "Milionerzy" padło następujące pytanie: "W serialu "Westworld" Ramin Djawadi wykorzystał własną aranżację utworu "Back to Black":

A: Sade Adu
B: Imaani
C: Amy Winehouse
D: Adele

Aby zdobyć 20 000 zł w czwartkowym odcinku teleturnieju "Milionerzy", należało wybrać odpowiedź "C" - Amy Winehouse.

d2i2yo3

Gracz nie był pewny odpowiedzi na powyższe pytanie i skorzystał z "telefonu do przyjaciela". Przyjaciel jednoznacznie wskazał odpowiedź "C" - Amy Winehouse, gwarantując uczestnikowi 20 000 zł.

"W serialu "Westworld" Ramin Djawadi wykorzystał własną aranżację utworu "Back to Black" – "Milionerzy"

"Back to Black" to utwór z drugiego i ostatniego albumu studyjnego Amy Winehouse. Został on wydany 20 listopada 2006 r. i był najlepiej sprzedającą się płytą całego roku.

"Milionerzy" – zasady

"Milionerzy" to teleturniej, w którym uczestnik ma szansę wygrać milion złotych. Aby tego dokonać, musi udzielić prawidłowej odpowiedzi na 12 pytań. W trakcie zabawy gracz pnie się po drabince, której szczeblami są konkretne nagrody pieniężne. Na drodze do miliona uczestnik ma szansę zdobyć dwie nagrody gwarantowane – jest to 1000 zł oraz 40 000 zł.

Uczestnik programu "Milionerzy" nie jest zdany tylko na siebie. Podczas zabawy może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Do jego dyspozycji jest "telefon do przyjaciela", czyli możliwość konsultacji odpowiedzi z wcześniej wyznaczoną osobą. Wariant "pół na pół" usuwa z listy dwie niewłaściwe odpowiedzi. Ostatnim kołem ratunkowym w teleturnieju "Milionerzy" jest "pytanie do publiczności". W tym przypadku osoby zgromadzone w studio udzielają odpowiedzi na pytanie zadane uczestnikowi.

"Milionerzy" – nowe odcinki

"Milionerzy" emitowani są od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:55 na antenie TVN. Program można obejrzeć również na stronie player.pl, a także za pomocą Pilota WP.

d2i2yo3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2i2yo3