Trwa ładowanie...
d366bbk

"W rytmie serca" odc. 8 - Żmuda zawieszony! Kariera Adama zawiśnie na włosku

W najnowszym odcinku serialu "W rytmie serce" ze sporymi problemami zmierzy się Adam Żmuda. Bohater zostanie bowiem zawieszony przez Okręgową Izbę Lekarską. Czy to oznacza, że doktor Zych będzie musiał go zwolnić?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Kadr z serialu "W rytmie serca"
Kadr z serialu "W rytmie serca" (Materiały prasowe)
d366bbk

Burzliwa przeszłość Adama Żmudy (Mateusz Damięcki) nie daje mu o sobie zapomnieć. Główny bohater serialu "W rytmie serca" zamieszany jest od jakiegoś czasu w sprawę pobicie swojego byłego przełożonego - profesora Piwonia. Poszkodowany lekarz obiecał Adamowi zemstę. Młody medyk już wkrótce przekona się, że nie warto było zadzierać z dawnym szefem. Do Kazimierza przybędą bowiem przedstawiciele Okręgowej Izby Lekarskiej, którzy przekażą Żmudzie bardzo złe wieści. Bohater zostanie bowiem zawieszony i nie będzie mógł przez jakiś czas wykonywać swojego zawodu.

O wszystkim dowie się Maria (Barbara Kurdej-Szatan). Kobieta wpadnie w panikę i od razu skontaktuje się z Robertem (Piotr Polk):
- Pamiętasz, byli u Ciebie ludzie z Okręgowej Izby Lekarskiej w sprawie Adama. Co im powiedziałeś?
- Prawdę. A o co chodzi? Coś się stało?
- Tak, stało się! Chcą mu odebrać prawo do wykonywania zawodu!
- I co? Uważasz, że ja się do tego przyczyniłem?
- Nie wiem.. Dlatego dzwonię, żeby się zapytać. Bo jeśli postanowiłeś przenieść wasz konflikt osobisty na sprawy czysto zawodowe, to uważam, że to jest mocno nie w porządku. Adam jest świetnym lekarzem!

Czy to oznacza, że doktor (Zych Piotr Fronczewski) zostanie zmuszony do zwolnienia Adama? Oprócz tego w 8. odcinku "W rytmie serca" zobaczymy w akcji Ewę (Elżbieta Romanowska) - recepcjonistkę z przychodni, która umówi się na randkę z nieznajomym poznanym w Internecie. Na pierwszy rzut oka tajemniczy Roman wydaje się idealnym kandydatem na partnera. Jak potoczy się jednak romans bohaterki?

d366bbk

Najnowszy epizod "W rytmie serca" już w niedzielę 22 października o godzinie 20:00 na antenie Polsatu.

Zobacz również: Mateusz Damięcki o swojej najnowszej serialowej roli

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d366bbk

Podziel się opinią

Share
d366bbk
d366bbk