Trwa ładowanie...
d2g83qs

"W łóżku z Oskarem". Sarsa zapytana o to, czy jest zakochana

- Potknięcia to najlepsza życiowa lekcja - mówiła Sarsa podczas prezentacji nowych programów w Telewizji WP. Na scenie podczas wydarzenia pokazaliśmy wam, jak wygląda program "W łóżku z Oskarem". A specjalnym gościem była właśnie piosenkarka, która zaskoczyła wszystkich zebranych.
Share
Sarsa wystąpiła podczas konferencji ramówkowej WP.
Sarsa wystąpiła podczas konferencji ramówkowej WP. Źródło: WP.PL
d2g83qs

"W łóżku z Oskarem" to nowy program w naszej Telewizji WP. Wcześniej odcinki programu Oskara Netkowskiego pokazywaliśmy wam na stronie głównej WP. Najnowsze możecie oglądać od jesieni, siedząc wygodnie w fotelach przed telewizorami. A będzie to rozrywka, której jeszcze w telewizji nikt nie pokazywał.

Przedsmak tego, co zobaczymy na ekranach, mieliśmy podczas prezentacji nowych programów. Na scenie w łóżku z Oskarem Netkowskim, dziennikarzem serwisów rozrywkowych WP, pojawiła się Sarsa. Nie był to typowy wywiad. Sarsa pokazała, że ma do siebie ogromny dystans.

Przyznała, że najwięcej jej piosenek powstaje, gdy... jest smutna.

   WP.PL
Źródło: WP.PL

- Potknięcia to najlepsza życiowa lekcja. Zawsze podchodzę z uśmiechem do 'fakapów' - powiedziała.

d2g83qs

"W łóżku z Oskarem" to format, w którym pytamy gwiazdy o ich życie zawodowe, ale i o to, co dzieje się u nich prywatnie. Dlatego nie mogło zabraknąć także takich pytań podczas prezentacji nowego programu. Czy Sarsa jest zakochana? To pytanie pojawia się często w internecie, bo Sarsa jest jedną z tych gwiazd, które nie pozują na ściankach z partnerami, nie opowiada też o nich w wywiadach.

- Całe życie, odkąd stałam się Sarsą, twierdzę, że jedna miłość to byłaby wielka strata. W moim miejscu jest miejsce dla wielu ludzi, dla moich fanów - skomentowała artystka.

   WP.PL
Źródło: WP.PL

Sarsa na scenie zaśpiewała "Carmen". Jak przyznała gwiazda, Carmen uosabia rzeczy, które potrafią niszczyć ludzkie życie równie skutecznie, co toksyczna miłość.

d2g83qs

- Tak jak wspominaliśmy już wcześniej na tej scenie, należy mówić stop wszystkim skrajnościom, mówić stop hejtowi. Bądźmy dla siebie delikatni, to świat będzie lepszym miejscem. Mieliśmy już przykłady tego, co się dzieje, gdy niektórzy nie wytrzymują zalewającego ich hejtu - powiedziała Sarsa na chwilę przed występem.

Nowy sezon "W łóżku z Oskarem" otworzy spotkanie z Barbarą Kurdej-Szatan, którą możemy obecnie oglądać w 10. edycji "Tańca z gwiazdami". Ciekawi, co jeszcze w programie? Czytajcie więcej w WP Teleshow.

d2g83qs

Podziel się opinią

Share
d2g83qs
d2g83qs