Trwa ładowanie...
d451a7y

"W łóżku z Oskarem". Startuje drugi sezon wyjątkowego programu Wirtualnej Polski

W jesiennej ramówce Wirtualnej Polski znajdzie się kilkanaście programów wideo. Wśród nich nie mogło zabraknąć "W łóżku z Oskarem". To show, w którym gwiazdy nie unikają odpowiedzi na najbardziej osobiste pytania.
Share
Gościem pierwszego sezonu "W łóżku z Oskarem" była m.in. Marta Manowska
Gościem pierwszego sezonu "W łóżku z Oskarem" była m.in. Marta ManowskaŹródło: Materiały prasowe
d451a7y

Gospodarzem programu jest Oskar Netkowski, dziennikarz show-biznesowy Wirtualnej Polski.

ZOBACZ TEŻ: Marzena Rogalska: "Wiem, jak to jest nie mieć taty"

Tytułowe łóżko jest miejscem szczerych i przyjacielskich rozmów. W kameralnej, by nie powiedzieć intymnej atmosferze zaproszeni goście otwierają się i zdobywają na głębokie wyznania.

d451a7y

Polskie i zagraniczne gwiazdy mówią gospodarzowi, jak ważna jest walka o bycie sobą, kim są i kim chciałyby być dla swoich najbliższych. Wracają do przeszłości, opowiadają o swoich największych słabościach, marzeniach, porażkach i namiętnościach.

W pierwszym sezonie "W łóżku z Oskarem", który w całości jest dostępny na stronie video.wp.pl, pojawiły się takie gwiazdy jak, m.in. Kajra, Ilona Felicjańska, Marzena Rogalska, Marta Manowska, Helena Deeds czy Grażyna Wolszczak.

Nowy sezon "W łóżku z Oskarem" otworzy spotkanie z Barbarą Kurdej-Szatan, którą możemy obecnie oglądać w 10. edycji "Tańca z gwiazdami".

d451a7y

Podziel się opinią

Share
d451a7y
d451a7y