ycipk-2w6mbb

W "Love Island" wszyscy znali się przed programem? Przyjaciel Sylwii zdradził sekret

W przedostatnim odcinku "Love Island" Sylwię odwiedził przyjaciel. Okazuje się, że to również dobry kolega Karoliny Gilon. Czyżby wszyscy znali się przed programem?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W "Love Island. Wyspa miłości" uczestników odwiedzili bliscy
W "Love Island. Wyspa miłości" uczestników odwiedzili bliscy (Materiały prasowe)
ycipk-2w6mbb

W przedostatnim odcinku "Love Island" uczestnikom programu zgotowano niespodziankę. Do willi przyjechali ich najbliżsi. Każdy wyspiarz miał okazję poznać rodzinę partnera i dowiedzieć się czegoś na temat swojej sympatii.

Ale gdy przyszła pora na Mikiego i Sylwię, okazało się, że do niej, zamiast rodziców, przyjechał przyjaciel. Dziewczyna ucieszyła się na jego widok i padła mu w ramiona. Później poszli poplotkować o Mikołaju.

Gość Sylwii to Damien Koba, fryzjer i przyjaciel gwiazd, który dba o fryzury m.in. Honoraty Skarbek i Marceliny Zawadzkiej. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że przyjaźni się on też z Karoliną Gilon, która prowadzi program "Love Island".

ycipk-2w6mbb

Internauci zorientowali się, że Damien zna zarówno Gilon, jak i Sylwię oraz… Monię. Na Instagramie pojawiły się komentarze:

"O ile dobrze kojarzę, ten Damien jest fryzjerem zarówno Karoliny Gilon, jak i Moni i nagle okazuje się przyjacielem Sylwii?... Hmmm albo mały ten świat, albo przypadek?".

"Sylwia na swoim profilu oznaczała kiedyś Monikę, dziękowała jej za makijaż. Czyli wszyscy się znają. Nic nowego".

ycipk-2w6mbb

"Tutaj są wszyscy praktycznie, którzy mieli styczność z telewizją. Szarych, prostych ludzi tu nie ma. No pewnie też musieli mieć obycie z kamerą, żeby umieć jakoś wypaść w tym programie, więc rozumiem".

Co ciekawe, Damien zna też Magdę Wójcik z "Big Brothera". Wiadomo też, że Monika Kozakiewicz znała się przed programem z Karoliną Gilon.

Zobacz także: "Love Island. Wyspa miłości": Wyspiarzy odwiedza rodzina!

ycipk-2w6mbb
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2w6mbb

ycipk-2w6mbb
ycipk-2w6mbb