RozrywkaW "Kole Fortuny" uczestnicy dali plamę na całej linii. Nie wiedzieli, jak ma na imię Linda

W "Kole Fortuny" uczestnicy dali plamę na całej linii. Nie wiedzieli, jak ma na imię Linda

W "Kole Fortuny" uczestnicy dali plamę na całej linii. Nie wiedzieli, jak ma na imię Linda
Źródło zdjęć: © stopklatka | YouTube

02.05.2018 13:54, aktual.: 02.05.2018 22:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Teleturnieje mają to do siebie, że uczestnicy, którzy biorą w nich udział często w wyniku stresu popełniają spore gafy. W jednym z ostatnich odcinków show TVP, gracze nie poradzili sobie z hasłem, w którym trzeba było podać imię... Lindy.

I choć zadanie wydaje się naprawdę banalne, trójka graczy, którzy rywalizowali ze sobą w "Kole Fortuny" nie potrafiła jego rozwiązać. Hasło dotyczyło imienia i nazwiska Bogusława Lindy, który bez wątpienia jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów.

Zasady teleturnieju są proste. Uczestnicy odsłaniają literki i mają 3 sekundy na odgadnięcie hasła. Pierwszy błąd popełniła pani Agnieszka, która z przekonaniem odpowiedziała: - Bolesław Linda. Jak wiadomo, nie była to poprawna odpowiedź. Uczestniczka szybko zorientowała się, jaki błąd popełniła Jednak jej przeciwnicy nie bardzo. – Bronisław Linda – powiedziała pani Iwona. Ostatni zawodnik również stracił szansę na odgadnięcie hasła. Dopiero, kiedy kolejka wróciła do pani Iwony, podała poprawną odpowiedź...

Nie chodziło o Bolesława, ani o Bronisława, tylko oczywiście o Bogusława Lindę. Miejmy nadzieję, że już na zawsze zapamiętają, jak nazywa się aktor, którego dotyczyło teleturniejowe zadanie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także