Trwa ładowanie...
d3urph9

W "Kole Fortuny" uczestnicy dali plamę na całej linii. Nie wiedzieli, jak ma na imię Linda

Teleturnieje mają to do siebie, że uczestnicy, którzy biorą w nich udział często w wyniku stresu popełniają spore gafy. W jednym z ostatnich odcinków show TVP, gracze nie poradzili sobie z hasłem, w którym trzeba było podać imię... Lindy.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Wpadka w teleturnieju TVP
Wpadka w teleturnieju TVPŹródło: stopklatka, Fot: YouTube
d3urph9

I choć zadanie wydaje się naprawdę banalne, trójka graczy, którzy rywalizowali ze sobą w "Kole Fortuny" nie potrafiła jego rozwiązać. Hasło dotyczyło imienia i nazwiska Bogusława Lindy, który bez wątpienia jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów.

Zasady teleturnieju są proste. Uczestnicy odsłaniają literki i mają 3 sekundy na odgadnięcie hasła. Pierwszy błąd popełniła pani Agnieszka, która z przekonaniem odpowiedziała: - Bolesław Linda. Jak wiadomo, nie była to poprawna odpowiedź. Uczestniczka szybko zorientowała się, jaki błąd popełniła Jednak jej przeciwnicy nie bardzo. – Bronisław Linda – powiedziała pani Iwona. Ostatni zawodnik również stracił szansę na odgadnięcie hasła. Dopiero, kiedy kolejka wróciła do pani Iwony, podała poprawną odpowiedź...

d3urph9

Nie chodziło o Bolesława, ani o Bronisława, tylko oczywiście o Bogusława Lindę. Miejmy nadzieję, że już na zawsze zapamiętają, jak nazywa się aktor, którego dotyczyło teleturniejowe zadanie.

Stres tłumaczy uczestników tego odcinka?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3urph9

Podziel się opinią

Share
d3urph9
d3urph9