Trwa ładowanie...
d3baml9

"W filmie Quentina Tarantino “Django” jeden z głównych bohaterów jest dżentelmeńskim łowcą głów, a także:". Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź w teleturnieju Milionerzy

W teleturnieju "Milionerzy" padło pytanie: "W filmie Quentina Tarantino “Django” jeden z głównych bohaterów jest dżentelmeńskim łowcą głów, a także:". Zobacz, czy padła poprawna odpowiedź.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"W filmie Quentina Tarantino “Django” jeden z głównych bohaterów jest dżentelmeńskim łowcą głów, a także:" Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź w teleturnieju Milionerzy
"W filmie Quentina Tarantino “Django” jeden z głównych bohaterów jest dżentelmeńskim łowcą głów, a także:" Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź w teleturnieju Milionerzy (PAP)
d3baml9

W teleturnieju "Milionerzy" padło następujące pytanie: "W filmie Quentina TarantinoDjango” jeden z głównych bohaterów jest dżentelmeńskim łowcą głów, a także:

A) anestezjologiem,
B) pediatrą,
C) laryngologiem,
D) dentystą".

Prawidłowa odpowiedź na to pytanie była warta 125 tys. zł.

d3baml9

Uczestnik skorzystał z koła ratunkowego "pół na pół" - zostały odpowiedzi A i D. Następnie zadzwonił do przyjaciela, który wskazywał odpowiedź D. Taka też została zaznaczona. Odpowiedź okazała się prawidłowa.

W filmie "Django" dżentelmeśnkim łowcą głów i dentystą jest dr King Schulz, którego gra Christoph Waltz.

d3baml9

Podziel się opinią

Share

d3baml9

d3baml9