Trwa ładowanie...

W "Big Brotherze" obcięto włosy uczestniczkom. Polały się łzy, a widzowie są wściekli

W programie "Big Brother" trwa tydzień dobroczynności. Namówiono Sandrę i Martynę na ścięcie włosów. Ale nie obyło się bez łez.

W "Big Brotherze" obcięto włosy uczestniczkom. Polały się łzy, a widzowie są wściekliŹródło: Materiały prasowe
d2kzc0m
d2kzc0m

W programie "Big Brother" pojawiła się przedstawicielka fundacji "O mały włos", która poprosiła uczestników, by obcięli i oddali włosy na peruki dla chorych osób. Takie włosy muszą być w odpowiedniej kondycji i mieć odpowiednią długość. Tylko dwie uczestniczki spełniały warunki.

Sandra i Martyna zostały namówione do ścięcia swoich długich włosów. Choć się wahały, postanowiły spełnić oczekiwania innych uczestników.

d2kzc0m

Niestety, nie obyło się bez silnych emocji i łez. W komentarzach widzowie stwierdzili, że nie była to ich dobrowolna decyzja, ale podjęta została pod presją.

"To nie było fajne. Nie można nikogo zmuszać do pomagania i to w dany sposób, bo pomagać można na tysiące różnych sposobów. Dziewczyny były w beznadziejnej sytuacji, bo cokolwiek by nie zrobiły, to źle. Powinny mieć chociaż z tydzień na zastanowienie się".

"Gdyby się nie zgodziły to posadzono by je o egoizm itd. były pod presją. Teraz są super ale fryzury tragiczne. Produkcja nawet nie zadbała o porządnego fryzjera. To było słabe. Szkoda dziewczyn".

d2kzc0m

"Z mojego punktu widzenia, to był szantaż emocjonalny".

d2kzc0m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2kzc0m