Trwa ładowanie...
d43bik6

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019! Pierwsze słowa po zwycięstwie

Viki Gabor zwyciężyła w Eurowizji Junior 2019! Po raz kolejny wygraną zgarnęła Polka. Viki Gabor powtórzyła sukces Roksany Węgiel. Na scenie na gorąco udzieliła wywiadu. Zobaczcie, jak brzmiały jej pierwsze słowa po odbiorze statuetki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019! Pierwsze słowa po zwycięstwie
Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019! Pierwsze słowa po zwycięstwie (East News, Fot: East News)
d43bik6

Eurowizja Junior 2019 należy do Viki Gabor, która bez wątpienia, tak jak Roksana Węgiel, zrobi oszałamiającą karierę. I nikogo nie powinno to dziwić. 12-latka rozbiła bank! Zwycięstwo Eurowizji Junior 2019 po raz kolejny należy do Polski. To historyczna chwila! Żaden inny kraj nigdy wcześniej nie zwyciężył dwa razy z rzędu w tym konkursie!

Nastolatka pokazała na scenie światowy poziom. Głos, charyzma i to "coś", czego zabrakło innym uczestnikom. Scena w Gliwicach należała do niej.

Kiedy oficjalnie ogłoszono, że Gabor powtórzyła sukces Roksany Węgiel, 12-latce odebrało mowę. Tuż po zwycięstwie TVP wyemitowała wywiad z Viki Gabor, która jeszcze w emocjach opowiedziała, co czuje po zwycięstwie konkursu Eurowizji Junior 2019.

d43bik6

- Nie wiem, co powiedzieć. Mój Boże! Ściskam tę nagrodę. Umarłam w środku, bo naprawdę się udało - wykrzyczała rozemocjonowana Viki Gabor.

Przepis na sukces? 12-latka zdradziła, komu głównie zawdzięcza wygraną.

- Musisz mieć poparcie fanów. Moi są fantastyczni! Trzeba wierzyć w siebie! Stoją za mną fantastyczni tancerze. Zrobiliśmy to razem - powiedziała na wizji.

- Patrzę na to trofeum i nie mogę w to uwierzyć! Moi fani są superbohaterami, wszyscy tu są superbohaterami - dodała.

d43bik6

Plany na przyszłość? Viki na razie tego nie analizuje. Póki co cieszy się wielką wygraną!

- Nie wiem, co będzie dalej. Póki co chce mi się płakać z radości - wyznała Viki Gabor.

Kim jest Viki Gabor?

Wiktoria Gabor urodziła się w 2007 r. w Niemczech w rodzinie Romów. Rodzice przenieśli się do Polski, a potem do Wielkiej Brytanii. Po kilku latach mieszkania za kanałem La Manche, nastolatka zdecydowała się wrócić do Polski. Zamieszkała w Krakowie i zaczęła karierę w branży muzycznej.

d43bik6

Wystartowała w drugiej edycji programu "The Voice Kids", gdzie osiągnęła spory sukces, docierając do samego finału. Latem 2019 r. wystąpiła w Sopocie, zaproszona do koncertu Young Choice Awards, a zaraz potem stanęła w szranki eliminacji do konkursu Eurowizja Junior.

Przeszła przez nie jak burza i wygląda na to, że ten sztorm wcale nie zamierza ucichnąć.

ZOBACZ NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM". Katarzyna Bonda: Nie wiem, czy Remigiusz Mróz to "ten" na całe życie

d43bik6

Podziel się opinią

Share

d43bik6

d43bik6