Trwa ładowanie...
dl1b7oz

"Va banque". Kultowy polski teleturniej powraca po 16 latach!

Po 16 latach Telewizja Polska postanowiła przywrócić jeden z kultowych polskich teleturniejów, "Va banque". Jacek Kurski zdradził szczegóły dotyczące emisji programu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Va banque". Kultowy teleturniej powraca po 16 latach!
"Va banque". Kultowy teleturniej powraca po 16 latach! (ONS.pl)
dl1b7oz

O potencjalnym powrocie programu "Va banque" mówiło się od jakiegoś czasu. Tym razem władze Telewizji Polskiej oficjalnie potwierdziły doniesienia. Jacek Kurski w rozmowie z Wirtualnymi Mediami ujawnił kilka szczegółów związanych z emisją kultowego teleturnieju.

- Spodobała mi się reaktywacja "Va banque", pomysł biura programowego i agencji kreacji rozrywki i oprawy na wypełnienie luki oglądalności TVP2 pomiędzy "Panoramą", a "Barwami szczęścia". Premierowe odcinki planowane w dni powszednie po "Panoramie". Rozwijamy ofertę dla widza teleturniejowego. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to wiosną Jedynka i Dwójka w access prime-time (między godz. 15.37 a 19.23) pokaże sześć projektów tego typu: "Krzyżówka", "Jaka to melodia?", "Jeden z dziesięciu", "Koło fortuny", "Familiada" i "Va banque" - informuje Jacek Kurski, prezes Telewizji Polskiej.

Z informacji Wirtualnych Mediów wynika, że najnowsze odcinki "Va banque" będą emitowane od poniedziałku do czwartku o godz. 18.30. Na ten moment nie ujawniono prowadzącego reaktywowanego teleturnieju. Wiadomo, że nie poprowadzi go Maciej Kurzajewski.

dl1b7oz

"Va banque" emitowany był na antenie TVP2 w latach 1996-2003. Program prowadził Kazimierz Kaczor. Łącznie zrealizowano pięć sezonów teleturnieju. Ostatni odcinek teleturnieju został pokazany 26 maja 2003 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Ruda z Red Lips: "Nie jestem dla siebie wystarczająco dobra"

Podziel się opinią

Share

dl1b7oz

dl1b7oz
dl1b7oz